کد خبر:220845
پ
ذوب آهن
در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی:

سفیرکنیا خواستار همکاری با ذوب آهن اصفهان شد

بندیکت واتمبا سفیر کشور کنیا در جمهوری اسلامی ایران با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ، همکاری با ذوب آهن اصفهان را خواستار شد.

سفیر کشور کنیا در جمهوری اسلامی ایران با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ، همکاری با ذوب آهن اصفهان را خواستار شد.

 

*** همکاری با ذوب آهن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، واتمبا ، جمهوری اسلامی ایران را کشور صنعتی و توسعه یافته دانست و گفت:

باتوجه به قابلیت های صنعتی جمهوری اسلامی ایران و معادن غنی در کشور کنیا ، این دو کشور می توانند همکاری های خود را افزایش دهند .

این کشور دارای معادن غنی سنگ آهن است و امیدواریم از تجربه ایرانیان برای احداث کارخانه های فولادی و استخراج معادن بهره مند شویم.

 

وی ارتباط بین کشور های آفریقایی و ایران را یاد آور شد و تاکید کرد : کشورهای آفریقایی به ویژه کنیا ارتباط خوبی با ایران دارند.

واتمبا در خصوص محصولات فولادی ایران نیز گفت : بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم ، تولیدات فولادی کارخانه های ایرانی به ویژه ذوب آهن اصفهان ، محصولات باکیفیتی است و ما امیدواریم از این محصولات در صنایع ساختمان ، سدسازی و … استفاده کنیم.

 

*** تولید کننده مقاطع طویل

 

مجید مرادیان, معاون روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با تشریح فرایند و کیفیت محصولات این شرکت،گفت:

ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین شرکت تولید کننده مقاطع طویل در غرب آسیا محصولات خود را به پنج قاره دنیا صادر می کند.

 

وی به تولید ریل در ذوب‌آهن اصفهان پرداخت و گفت: ریل تولیدی در این شرکت براساس استاندارد جهانی صورت می گیرد و با تولیدات مشابه شرکت های اروپایی قابل رقابت است.

 

وی با اشاره به توانمندیهای کارشناسان صنعت فولاد ایران برای سرمایه گذاری و مشارکت در بخش معادن سنگ آهن و احداث صنایع فولادی در کشور کنیا تصریح کرد: درخواست سفیر کشور کنیا به استحضار مدیریت عالی و مسئولین ذی ربط در ذوب‌آهن اصفهان می رسد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول