کد خبر:220594
پ
افتتاح طرح‌های راهداری
با حضور وزیر راه انجام شد

بهره برداری از طرح های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران

آیین بهره برداری از طرح‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار تهران برگزار شد.

آیین بهره برداری از طرح‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار تهران برگزار شد.

 

*** بهره برداری از طرح‌های راهداری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آیین بهره برداری از طرح‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار تهران امروز ۱۰ مهر ۹۹ برگزار شد.

بهره برداری از طرح های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران آغاز شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این طرح‌ها با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، عبدالهاشمی حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، فرمانده پلیس راه کشور و جمعی از مسئولان استانی و محلی در کهریزک به بهره برداری رسید.

این طرح‌ها شامل طرح سراسری ارتقای کیفی روکش آسفالت راه‌های استان تهران با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال، طرح سراسری ارتقای کیفیت راهداری و منظر آرایی راه‌های استان تهران با اعتبار ۱۰۰ میلیار. رئال، طرح ملی ابرار (اقدام برای راه‌های اولویت دار روستایی) استان تهران با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال، احداث و تجهیز راهدارخانه‌ها و سوله‌های نمک استان تهران با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، بهسازی و ایمن سازی کمربندی دوم تهران با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال، ایمن سازی و رفع نقاط پرحادثه محور امام رضا ع تقاطع سیمان و تقاطع غیر هم‌سطح ورودی شهر قدس با ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار و بهسازی گالری امامزاده هاشم با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول