کد خبر:220854
پ
فولاد اکسین
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بازدید مدیر عامل فولاد اکسین از لوله‌سازی ماهشهر سدید

مدیر عامل فولاد اکسین به همراه چند تن از اعضای هیئت مدیره این شرکت از لوله‌سازی ماهشهر سدید بازدید کردند.

مدیر عامل فولاد اکسین به همراه چند تن از اعضای هیئت مدیره این شرکت از لوله‌سازی ماهشهر سدید بازدید کردند.

 

*** بازدید مدیر عامل فولاد اکسین از لوله‌سازی ماهشهر سدید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به همراه اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن جلسه با مسئولان و مدیران شرکت لوله سازی ماهشهر از خط تولید این شرکت بازدید کردند.

 

*** ایجاد اشتغال

 

سید کریم سید نور مشاور حقوقی و نماینده تام الاختیار سهامداران و مالکین شرکت لوله سازی ماهشهر ضمن خیر مقدم به مدیرعامل اکسین و هیأت همراه، گفت:

در ایامی که کشور با تحریم های ظالمانه دشمن مقابله می کند و همچنین مشکلاتی که شرکت لوله سازی ماهشهر داشته ، این شرکت همچنان نیروهای خود را حفظ کرده است و حالا که فولاد اکسین با تامین ورق های خط لوله گوره به جاسک در کنار ما قرار گرفته است امیدواریم بیش از پیش به تولید و اشتغال این منطقه محروم کمک کنیم.

 

*** بومی سازی ورق‌های فولادی

 

همچنین مهندس منصوری مدیر کارخانه شرکت لوله‌سازی ماهشهر با تبریک تلاش‌های صورت گرفته در فولاد اکسین که با بومی سازی ورق‌های فولادی مورد نیاز خطوط لوله و نفت گاز باعث رفع نیازهای وارداتی مواد اولیه شرکت های لوله سازی داخل کشور شده است و این کار ضمن رونق تولید محصولات مورد نیاز صنعت نفت باعث سرعت گرفتن پروژه های بزرگی مانند پروژه خط لوله نفت و گاز گوره به جاسک شده است.

 

*** تعطیلی صنایع

 

همچنین در این جلسه مدیر عامل فولاد اکسین با ابراز تاسف از تعطیلی برخی از صنایع استان، گفت:

ما همواره این دغدغه را داشتیم که ظرفیت کارخانه هایی که در ارتباط با فولاد اکسین این قابلیت را دارند، که به تولید برسند را کمک کنیم خصوصا اینکه ده ها نفر از پرسنل فولاد اکسین از نیروهای فنی و متخصص این مجموعه بوده اند. ابراهیمی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۷۰ درصد محصولات اکسین در صنایع استان خوزستان مورد استفاده قرار گرفت ابراز امیدواری کرد در آینده ای نه چندان دور شاهد باشیم با توسعه صنایع دیگر، حتی یک گرم از ورق های فولاد اکسین از خوزستان خارج نشود.

 

وی با بیان اینکه در سالهای گذشته بیشترین تولید فولاد اکسین در حوزه محصولات تجاری بود و لوله سازها ورق موردنیاز خود را از خارج از کشور تامین می کردند ، تحریم ها را فرصتی مناسب برای برگشت اکسین به ریل اصلی خود و تولید محصولات مرتبط با نفت و گاز و با ارزش افزوده عنوان کرد.

 

 

*** استفاده از ورق‌های تولیدی اکسین

 

ابراهیمی تاییدیه های اخذ شده برای استفاده ورق های تولیدی اکسین در پروژه های نفت و گاز کشور را بسیار سختگیرانه عنوان کرد و گفت:

ما در سال گذشته با راه اندازی بزرگترین آزمایشگاه خوردگی فلزات در محیط اسیدی و تست های مختلف و بعضا بسیار سختگیرانه شرکت ملی نفت ایران ورق هایی تولید کردیم که با بالا ترین کیفیت و در حد بهترین استانداردهای دنیا است.

 

مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان در پایان ابراز امیدواری کرد با راه اندازی پروژه فولاد سازی و تامین مواد اولیه این شرکت علاوه بر رسید به ظرفیت اسمی تولید، خود کشور را از تمامی ورق های فولادی مورد نیاز بخش های مختلف صنعت بی نیاز کند.

 

*** شرکت لوله سازی ماهشهر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، لازم بذکر است شرکت لوله سازی ماهشهر با ظرفیت ۳۵۰ هزارتن بخشی از لوله های پروژه گوره به جاسک را تامین می کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول