کد خبر:220235
پ
سهام عدالت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

اعلام زمان گشایش نماد دو سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی دیگر در بورس

بورس تهران زمان گشایش نماد سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان‌های گلستان و کرمانشاه را اعلام کرد.

بورس تهران زمان گشایش نماد سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان‌های گلستان و کرمانشاه را اعلام کرد.

 

*** زمان گشایش دو نماد سرمایه‌گذاری استانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس اعلام شرکت بورس تهران شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان گلستان سهام عدالت، ۱۲ مهر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران به عنوان ششمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی با نماد وسگلستا آماده انجام معامله خواهد بود.

 شرکت سرمایه‌گذاری سهام‌عدالت استان کرمانشاه سهام عدالت نیز شنبه هفته بعد برای نخستین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس تهران به عنوان هفتمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی با نماد وسکرشا آماده انجام معامله خواهد بود.

 

*** ارزش سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نگاهی به پرتفوی سهام‌عدالت که از ۴۹ شرکت حاضر در آن ۳۶ شرکت در بورس و فرابورس حضور دارند نشان می‌دهد در پایان معاملات ۱ مهر ۹۹ بازار سرمایه ارزش سهام‌عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۱۵میلیون و ۷۹۴ هزار تومان و ارزش سهام عدالت افرادی که ۱ میلیون تومان است نیز به ۳۱ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان رسید.

در جریان دادوستدهای ۱ مهر ۹۹ بازار سرمایه در حالی ۱۰میلیارد و ۵۰۲ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ ارزشی بالغ بر ۱۱ هزار و ۸۲۴ میلیارد تومان در ۱ میلیون و ۲۲۶ هزار نوبت در بورس اوراق بهادار مورد دادوستد قرار گرفت که شاخص بورس با افت ۱۳ هزار و ۹۵۹ واحدی، در ارتفاع ۱ میلیون و ۵۸۱ هزار و ۲۰۱ واحد قرار گرفت.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول