کد خبر:220530
پ
دژپسند
وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سامانه امور مجلس وزارتخانه متبوعش:

سامانه امور مجلس وزارت اقتصاد در راستای افزایش شفافیت بیشتر

وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سامانه امور مجلس وزارتخانه متبوعش، راه‌اندازی این سامانه را در راستای شفافیت بیشتر دانست.

وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سامانه امور مجلس وزارتخانه متبوعش، راه‌اندازی این سامانه را در راستای شفافیت بیشتر دانست.

 

*** سامانه امور مجلس وزارت اقتصاد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دژپسند در مراسم رونمایی از سامانه امور مجلس وزارت اقتصاد، پیرامون دلایل راه‌اندازی این سامانه، اظهار داشت:

همواره تلاش ما این بوده است که فعالیت‌های وزارت اقتصاد در قالب سیستم‌های شفاف و قابل نظارت انجام شود.

اقتضاء می کند، ارتباط و تعامل وزارت اقتصاد با مجلس شورای اسلامی به عنوان قوه ای که دامنه نظارتی آن بسیار گسترده است، در قالبی معین و قابل گزارش گیری انجام شود.

راه‌اندازی سامانه امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی علاوه بر اینکه این امکان را فراهم می‌آورد به طور برخط و به صورت دقیق از نوع و چگونگی ارتباط بخش‌های مختلف وزارتخانه با مجلس شورای اسلامی آگاهی یابیم، بستر اطلاع از موضوعات، سؤالات و درخواست‌های نمایندگان محترم، و میزان پاسخگویی دستگاه را نیز مهیا نموده تا تصمیمات مقتضی از طریق تهیه گزارش‌های لازم، برای تقویت روابط فی مابین اتخاذ گردد.

 

*** نکات مثبت سامانه امور مجلس وزارت اقتصاد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر اقتصاد در پایان صحبت‌های خود در این بخش به پیامدهای راه‌اندازی این سامانه اشاره و اظهار داشت:

با مستند سازی گزارش‌ها در سامانه امور مجلس وزارت اقتصاد، موضوعات به طور کارا و اثربخش قابل پیگیری و گزارشگری خواهند بود.

در واقع هدف از راه‌اندازی این سامانه، ارایه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و  مردم عزیز کشورمان است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول