کد خبر:220340
پ
اسفندیاری
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

انتصاب جدید در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

با حکم رییس هیات عامل ایمیدرو، محمد پور اسفندیاری به عنوان نایب رییس منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد.

با حکم رییس هیات عامل ایمیدرو، محمد پور اسفندیاری به عنوان نایب رییس منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد.

 

*** انتصاب جدید در منطقه ویژه اقتصادی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با حکم رییس هیات عامل ایمیدرو، محمد پور اسفندیاری به عنوان عضو هیات مدیره و نایب رییس منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به عنوان یکی از زیر مجموعه های ایمیدرو منصوب شد.

خداداد غریب پور در بخشی از حکم خود خطاب به پور اسفندیاری آورده است:

به موجب این حکم به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران منصوب می شوید.

 

*** محمد پور اسفندیاری

 

محمد پور اسفندیاری که از خانواده جامعه ایثارگری کشور است دارای دانشنامه ارشد مدیریت بازرگانی و از نیروهای رسمی وزارت صمت است که در پیشینه اجرایی وی علاوه بر حضور در مشاغل تخصصی ،مشاور استاندار گلستان در امور ایثارگران ،قائم مقامی مدیر عامل شرکت پترولند، مشاور مدیر عامل شرکت های ملی فولاد و آلومینای ایران ثبت و ضبط شده است.

 

*** منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، منطقه ویژه اقتصادی‌پارسیان در غرب استان هرمزگان و در نوار ساحلی خلیج فارس و مجاور عسلویه و سایر کانونهای انرژی جنوب کشور واقع است که با هدف استقرار و تولید ۴ میلیون تن فولاد، ۱۸ میلیون تن محصولات پتروشیمی، ۱٫۲ میلیون تن آلومینیوم، ۶ هزارمگاوات برق در سال و احداث بندر پارسیان با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه ۴۰ میلیون تن و استقرار سایر صنایع انرژی بر راه اندازی شده است.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول