کد خبر:220218
پ
۷mehr(1)
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

رعایت اصول و ضوابط ایمنی یک وظیفه همگانی است

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان معتقد است، رعایت اصول و ضوابط ایمنی یک وظیفه همگانی است.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان معتقد است، رعایت اصول و ضوابط ایمنی یک وظیفه همگانی است.

 

*** رعایت اصول و ضوابط ایمنی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، منصور یزدی زاده مدیرعامل و مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن اصفهان به مناسبت ۷ مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی در مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان مدیریت ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت ، از تلاشگران این عرصه قدردانی کردند.

 

*** اولویت‌های کسب و کار

 

مدیرعامل شرکت در این مراسم، اظهار داشت:

امروزه تحقق اهداف سازمانها در حوزه رقابت پذیری، پرداختن به موضوعات ایمنی ، بهداشت و محیط زیست را به یکی از اولویت های اصلی در کسب و کار تبدیل نموده است و توجه به نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمان با هدف بهبود فرآیندهای کاری، در زمره اصلی ترین اهداف مدیریت های اقتصادی قرار گرفته است.

در فرهنگ ما نیز به موضوع ایمنی صرفا از دیدگاه اقتصادی نگریسته نشده است بلکه بر اساس اعتقادات دینی و تمدن ایرانی اسلامی، رعایت اصول ایمنی و پرهیز از خطر بسیار مورد تاکید قرار گرفته و به تعبیر کلام وحی حفظ جان هر فرد با نجات همه انسان ها برابر است.

 

یزدی زاده در ادامه اضافه کرد:

رعایت اصول و ضوابط ایمنی و تلاش در جهت ارتقاء شاخص های ایمنی و سلامت کارکنان به عنوان یک وظیفه همگانی همواره مورد تاکید بوده است. گرچه مدیریت ریسک و پیشگیری از مخاطرات محتمل و تعریف و اجرای اقدامات کنترلی و اصلاحی لازم جهت ریسک های ایمنی موجود، در قالب سیستم مدیریت ایمنی بهداشت شغلی به عنوان یک فرآیند پویا، طی سنوات گذشته توسط عوامل ذیربط در شرکت برنامه ریزی و اجرا گردیده است، لیکن در این بین بازرسان ایمنی و آتش نشانان قهرمان نقشی بی بدیل بر عهده داشته اند.

آتش نشانان قهرمانی که نه تنها در حوزه پیشگیری و اطفا حریق همواره جان بر کف، خود را به دل حادثه زدند بلکه در فرآیند غربالگیری بیماری کرونا نیز شاهد نقش آفرینی و جانفشانی این عزیزان بودیم.

 

*** تقدیر از کارکنان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت ذوب آهن در پایان  ضمن گرامی داشت ۷ مهر ماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی ، از زحمات بی دریغ کلیه عوامل دخیل در فرآیند ایمنی و سلامت کارکنان شرکت بویژه مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست قدردانی نمود و از همه همکاران خواست ، در حوزه رعایت قوانین و مقررات ایمنی تمام توان خود را به کار گیرند .

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول