کد خبر:220024
پ
محمودزاده
معاون وزیر راه:

خبر خوش برای متقاضیان طرح مسکن ملی

معاون وزیر راه، خبر خوشی را در رابطه با طرح مسکن ملی اعلام کرد.

معاون وزیر راه، خبر خوشی را در رابطه با طرح مسکن ملی اعلام کرد.

 

*** تعیین تکلیف متقاضیان طرح مسکن ملی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمود محمودزاده در خصوص تعیین تکلیف متقاضیان طرح مسکن ملی که تا به امروز نسبت به واریز آورده اولیه اقدام نکرده‌اند، اظهار داشت:

عده‌ای به هر دلیلی هنوز واریز وجه آورده اولیه را انجام نداده‌اند که گفته می‌شود ‌یکی از دلایل، انسداد ارسال پیامک‌های تبلیغاتی است، برخی‌ها تنظیماتی انجام داده‌اند تا پیامک‌های تبلیغاتی و امثال آن را دریافت نکنند و همین باعث شده پیامک‌های اطلاع‌رسانی‌ها از تاریخ و زمان واریز وجه برای مسکن ملی برای آن‌ها انجام نشود و این پیامک‌ها به دست‌شان نرسد.

 

وی در ادامه تصریح کرد:

در حال طراحی مسیرهای دیگری برای ارسال پیامک به متقاضیان تایید شده مسکن ملی هستیم تا مطمئن شویم تمام متقاضیان پیامک‌ها را دریافت می‌کنند و تا زمانی که این اطمینان حاصل شود که پیامک‌ها به دست افراد رسیده، کسی به دلیل عدم واریز وجه حذف نمی‌شود و همه باید دسترسی به اطلاع‌رسانی‌ها داشته باشند.

 

*** دریافت نشدن پیامک اطلاع‌رسانی

 

محمودزاده به اقدام نکردن عده‌ای به دلیل دریافت نشدن پیامک اطلاع‌رسانی اشاره و خاطر نشان کرد:

در گام اول باید دید پیامک به دست چند نفر از حدود ۴۴۰ هزار ثبت‌نامی و تایید شده، رسیده‌ است چرا که عده‌ای فقط به دلیل دریافت نشدن این پیامک هنوز اقدام به واریز وجه نکرده‌اند.

 

وی در ادامه افزود:

طبق اطلاعات سیستم و سامانه تاکنون سه بار برای هر ۴۴۰ هزار ثبت نامی پیامک واریز وجه ارسال شده اما در سایت با یادداشت‌های مردم مبنی بر عدم دریافت پیامک مواجه شده‌ایم، در حال حاضر در تعداد افرادی که این پیامک‌ها را دریافت کرده‌اند، ابهام وجود دارد.

 

*** مرحله جایگزینی و نبود نگرانی مرم

 

محمودزاده تاکید بر اینکه با سازوکار جدید پیامک‌ها را ارسال می‌کنیم و از تایید دریافت این پیامک‌ها مطمئن خواهیم شد، بیان کرد:

پس از این مراحل اگر عده‌ای نسبت به واریز اقدام نکردند و ظرفیت خالی باقی ماند، وارد مرحله بعد یا همان مرحله جایگزینی می‌شویم.

 

وی بیان اینکه فعلا هیچ تاریخی برای مهلت واریز وجه اعلام نمی‌کنیم، اظهار کرد:

هنوز تاریخی برای آخرین مهلت پرداخت اعلام نشده‌ است و مردم نگران نباشند، در نهایت اگر واحد مازاد باقی بماند که متقاضی پولی بابت آن نپرداخته باشد، احتمال جایگزینی وجود دارد چرا که ساخت پروژه‌ها آغاز شده و نمی‌توانیم این پروژه‌ها را متوقف کنیم، اگر وارد مرحله جایگزینی شویم با همان روش و اولویت‌های ‌قبلی ثبت نام انجام می‌شود و و تغییری در روش ثبت نام نخواهیم داشت.

 

*** واریز سریع‌تر برای اجرای پروژه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان به واریز هر چه سریع‌تر واریز متقاضیان طرح ملی مسکن اشاره و اظهار داشت:

یکی از دلایلی که اصرار داریم افراد هر چه سریع‌تر نسبت به واریز وجه اقدام کنند این است که پروژه‌ها نمی‌توانند متوقف بمانند، چرا که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که براساس آورده متقاضی پیش برود.

اگر واریزی‌ها کامل نباشد طبیعی است که پروژه با سرعت مطابق برنامه ساخته نمی‌شود و با تاخیر در احداث مواجه خواهیم شد، به همین دلیل افراد جدید جایگزین ثبت‌نام‌کنندگانی که تاخیر در پرداخت دارند می‌شوند تا مابقی افراد مشارکت کننده در پروژه متضرر نشوند.

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول