کد خبر:219841
پ
ایمنی
به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی در ذوب آهن اصفهان:

تجلیل از نفرات برتر ایمنی مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات

همزمان با ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی از نفرات برتر ایمنی مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری وتعمیرات ذوب آهن اصفهان تجلیل شد.

همزمان با ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی از نفرات برتر ایمنی مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری وتعمیرات ذوب آهن اصفهان تجلیل شد.

 

*** تجلیل از نفرات برتر ایمنی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  در جلسه ای که به این مناسبت در محل دفتر مدیریت مذکور با حضور سرپرستان کارگاه های مختلف برگزار شد ، محمدرضا یزدان پناه مدیر برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات شرکت ضمن تبریک روز ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی به تشریح فعالیت های مدیریت خود پرداخت و یادآور شد:

در مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات به ایمنی نه فقط به عنوان یک شعار بلکه به عنوان یک هدف و یک فرایند اصلی درکار و تولید نگاه می شود و همکاران به اجرای عملی آن تشویق می شوند.

 

وی در ادامه افزود: در این مدیریت خواسته های مسئول ایمنی، خواسته های مدیر تلقی می شود . گرچه تمام همکاران ما در امر رعایت ایمنی نمونه و موفق هستند ولی در هر ماه نفرات برتر ایمنی را در کارگاه ها و قسمت های مختلف شناسایی و معرفی می کنیم و ضمن تقدیر از آن ها جوایز و پاداش های ارزنده ای نیز به آن ها تقدیم خواهیم کرد.

 

در این مراسم مهندس مکاری مدیرایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت نیز ضمن تشکر از مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری وتعمیرات در امر معرفی افراد برتر ایمنی و تجلیل ازآن ها یادآور شد : مدیریت نت مکانیک همواره در رعایت اصول و موارد ایمنی پیشگام بوده و به همین دلیل حوادث ایمنی در این بخش به حداقل خود رسیده است . با این حال ، رعایت و دقت بیشتر در امر ایمنی به عنوان گام اول هر اقدام و یک شاخص مهم توسعه و اشتغال باید همواره مد نظر باشد .

 

*** برنامه ایمنی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در ادامه برنامه ۵ نفر از مسئولان برتر ایمنی بخش های مختف مدیریت فوق به شرح زیر معرفی و هدایای خود را دریافت کردند :

۱- علیرضا شریفی شاغل در کارگاه ۵۱

۲- جلال شهریاری شاغل در کارگاه ۴۸

۳- حشمت ا… صادقی شاغل در کارگاه های ۵۱ و ۴۷

۴- حسن سعیدی شاغل در کارگاه۵۱

۵- امیر رمضانی شاغل در کارگاه ۴۶

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول