کد خبر:219280
پ
پروانه اصلانی
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی:

وام ودیعه مسکن به اجاره‌نامه‌های جدید هم داده می‌شود

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تعلق وام ودیعه مسکن به اجاره‌نامه‌های منعقد شده تا پایان دی‌ماه سال جاری خبر داد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تعلق وام ودیعه مسکن به اجاره‌نامه‌های منعقد شده تا پایان دی‌ماه سال جاری خبر داد.

 

*** پرداخت وام ودیعه مسکن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پروانه اصلانی با اشاره به اینکه ستاد ملی کرونا در آخرین جلسه خود پرداخت وام ودیعه مسکن را تا دی‌ماه سال ۹۹ تمدید کرد، اظهار داشت:

متقاضیان دریافت وام ودیعه‌ مسکنی که تا پایان دی‌ماه قرارداد اجاره‌شان منعقد شود برای سال جاری می‌توانند وام ودیعه‌مسکن را دریافت کنند.

 

*** ثبت‌نام جدید انجام نمی‌شود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در پایان  ضمن تاکید بر اینکه اکنون ثبت‌نام جدید در خصوص وام ودیعه مسکن انجام نمی‌شود، بیان کرد:

افرادی که پیش‌تر ثبت‌نام کرده‌اند ساماندهی می‌شوند و مبالغی که برای پرداخت وام ودیعه‌مسکن در نظر گرفته شده به متقاضیان واجد شرایط به تدریج پرداخت خواهد شد.

پیش‌تر و در زمان ثبت نامی که تعیین شده بود، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر پیامک درخواست وام ودیعه‌مسکن ارسال کرده بودند که از این میزان، کد ملی برخی متقاضیان مخدوش بود.

حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر کد ملی صحیح داشتند که به آن‌ها پیامک ارسال شده و به مرور مدارک خود را بارگذاری و تکمیل می‌کنند.

تاکنون حدود ۵۰۰ هزار نفر مدارک خود را تکمیل کرده‌اند که به مرور به بانک معرفی می‌شوند و در فرایند دریافت وام ودیعه مسکن، قرار می‌گیرند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول