کد خبر:219316
پ
۱۵۶۸۷۶۹۸۳
معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری وزارت اقتصاد:

امکان تسویه اوراق مالی اسلامی با سررسید زودتر از خرداد ۱۴۰۰

معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری وزارت اقتصاد در اطلاعیه‌ای از امکان تسویه اوراق مالی اسلامی با سررسید زودتر از خرداد ۱۴۰ از طریق تحویل نفت خام صادراتی خبر داد.

معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری وزارت اقتصاد در اطلاعیه‌ای از امکان تسویه اوراق مالی اسلامی با سررسید زودتر از خرداد ۱۴۰ از طریق تحویل نفت خام صادراتی خبر داد.

 

*** امکان تسویه اوراق مالی اسلامی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

بدین وسیله از کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی، تعاونی و خصوصی دارنده انواع اوراق مالی اسلامی منتشر شده برای تامین منابع بودجه عمومی دولت با سررسید زودتر از خرداد ماه سال ۱۴۰۰ که متقاضی تسویه اوراق یادشده از طریق تحویل نفت خام صادراتی توسط شرکت ملی نفت ایران با استفاده از ظرفیت بند (و) تبصره (۱) قانون بودجه سال ‌جاری، موضوع ماده (۱۱) آیین‌نامه اجرایی بند مذکور (تصویب نامه شماره ۳۹۱۲۸/ت۵۷۷۲۵ه‍ مورخ ۱۵/۴/۱۳۹۹ هیأت وزیران) می‌باشند، دعوت می‌شود درخواست خود را در قالب فرم پیوست (دربردارنده اطلاعات متقاضی و اطلاعات اوراق در اختیار) به همراه تاییدیه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مبنی بر ضبط اوراق مالی اسلامی، به این وزارت (خزانه‌داری کل کشور – مرکز مدیریت بدهی‌ها و دارایی‌های مالی عمومی) ارائه نمایند.

بدیهی است درخواست‌هایی که حائز شرایط باشند برای صدور ابلاغ و تخصیص اعتبار به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال و پس از آن از طریق سازمان مذکور به شرکت ملی نفت ایران برای تحویل نفت خام صادراتی اعلام می‌گردد.

اضافه می‌نماید اجرای مواد (۵) تا (۱۱) آیین‌نامه یادشده برای افراد حقیقی/حقوقی و همچنین اشخاص ذی‌نفع ذکر شده در ماده (۱۱) آیین‌نامه اجرایی یاد شده الزامی است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول