کد خبر:218438
پ
شاخص بورس
در معاملات امروز رقم خورد

افت ۱۲ هزار واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس در معاملات امروز اگرچه با رشدی ۲۳ هزار واحدی همراه بود، اما در ادامه معاملات با افت ۱۲ هزار واحدی به رقم ۱ میلیون و ۶۲۲ هزار واحد بازگشت.

شاخص کل بورس در معاملات امروز اگرچه با رشدی ۲۳ هزار واحدی همراه بود، اما در ادامه معاملات با افت ۱۲ هزار واحدی به رقم ۱ میلیون و ۶۲۲ هزار واحد بازگشت.

 

*** افت ۱۲ هزار واحدی شاخص کل بورس 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شاخص کل بورس در معاملات ۵ مهر ماه و در ادامه فراز و فرودهای روزانه خود، در ابتدا با رشد ۲۳ هزار واحدی از ۱ میلیون و ۶۱۱ هزار واحد که در معاملات آخرین روز کاری هفته قبل تثبیت شده بود، ظرف ۳۵ دقیقه به ۱ میلیون و ۶۳۴ هزار واحد رشد کرد.

اما در ادامه معاملات و در یک ساعت پس از رشد اولیه، با نزولی نسبتاً آرام و ۱۲ هزار واحدی به رقم ۱ میلیون و ۶۲۲ هزار واحد کاهش یافت.

گفتنی است از ساعت ۹:۳۰ امروز مدیریت عملیات شرکت بورس تهران طی اطلاعیه‌ای از ممنوعیت نوسان‌گیری روزانه (فروش سهام خریداری شده در همان روز) خبر داده بود.

شاخص هم وزن نیز ۲ واحد منفی شد و به ۴۱۳ هزار و ۳۳۲ واحد کاهش یافت.

 

*** اثرگذاری مثبت و منفی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ارزش کل بازار در پایین رقم کانال ۶ هزار هزار میلیارد تومانی باقی مانده است، با این حال نماد فارس تأثیر مثبت ۶ هزار واحدی در رشد شاخص داشته و نماد فملی از نمادهای اثرگذار در کاهش شاخص بورس با منفی ۲ هزار و ۸۰۰ واحد بوده است.

بیش‌ترین صف خرید به پترول و تاپیکو با ارزش به ترتیب ۲۴۶ و ۱۰۰ میلیارد تومانی و بیش‌ترین صف فروش نیز به ولی و ثشاهد با ارزش به ترتیب ۴۲۰ و ۳۳۰ میلیارد تومانی اختصاص دارد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول