کد خبر:218794
پ
سرپرست معاونت عملیات شرکت ملی حفاری
سرپرست معاونت عملیات شرکت ملی حفاری:

حفر ۶۴ حلقه چاه نفت و گاز در ۶ ماه نخست سال ۹۹

سرپرست معاونت عملیات شرکت ملی حفاری از حفر ۶۴ حلقه چاه نفت و گاز در ۶ ماه نخست سال ۹۹ در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.

سرپرست معاونت عملیات شرکت ملی حفاری از حفر ۶۴ حلقه چاه نفت و گاز در ۶ ماه نخست سال ۹۹ در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.

 

*** حفر ۶۴ حلقه چاه نفت و گاز

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سعید اکبری در خصوص حفر ۶۴ حلقه چاه‌ نفت و گاز در ۶ ماه نخست، اظهار داشت:

۵۰ حلقه از این چاه‌ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، ۶ حلقه در شرکت نفت فلات قاره ایران، پنج حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و یک حلقه در موقعیت فعالیت مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، حفاری، تکمیل و تحویل کارفرما شد.

 

*** افتخار شرکت ملی حفاری ایران

وی با بیان اینکه در زمان حاضر کار جا به ‌جایی ۱۸ دستگاه حفاری سبک و سنگین ناوگان شرکت در مناطق عملیاتی استان‌های نفت‌خیز در دست اجرا قرار دارد، تصریح کرد:

متراژ حفاری از ابتدای فروردین‌ماه تا پایان شهریورماه را ۳۶ هزار و ۵۴۷ متر عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری در پایان پیرامون بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، افزود:

تلاشگران شرکت ملی حفاری ایران در آن دوران با ایثار، فداکاری، همت و از خود گذشتگی ضمن حضور در جبهه‌ها برای حفظ، نگهداشت و افزایش تولید نفت موفق به حفاری و تکمیل ۳۰۲ حلقه چاه در مناطق عملیاتی شدند، که به‌ عنوان سند افتخار شرکت ملی حفاری ایران و صنعت نفت تلقی می‌شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول