کد خبر:217987
پ
مجلس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

طرح جهش تولید و تامین مسکن به کمیسیون عمران ارجاع شد

نمایندگان مجلس بعد از تصویب کلیات طرح جهش تولید و تامین مسکن، این طرح را برای بررسی بیشتر و کسب نظر از دو کمیسیون اقتصادی و برنامه  به کمیسیون عمران ارجاع دادند.

نمایندگان مجلس بعد از تصویب کلیات طرح جهش تولید و تامین مسکن، این طرح را برای بررسی بیشتر و کسب نظر از دو کمیسیون اقتصادی و برنامه  به کمیسیون عمران ارجاع دادند.

 

*** بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعد از تصویب کلیات طرح جهش تولید و تامین مسکن این طرح را برای بررسی بیشتر و کسب نظر از دو کمیسیون اقتصادی و برنامه به کمیسیون عمران ارجاع دادند.

در جلسه علنی ۲ مهر ۹۹ مجلس شورای اسلامی کلیات طرح جهش تولید و تامین مسکن مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان بعد از استماع نظرات موافقان و مخالفان با ۱۶۲ رای موافق، ۳۹ رای مخالف و دو رای ممتنع از مجموع ۲۱۳ نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی به کلیات آن رای مثبت دادند.

 

*** ارجاع به کمیسیون عمران

 

 رییس جلسه  بعد از تصویب کلیات طرح، بیان کرد:

با توجه به ملاحظات دولت و گزارش مرکز پژوهش‌ها و موافقت رییس کمیسیون عمران از نماینده‌ها می‌خواهم که درباره‌ی ارجاع این طرح به کمیسیون عمران جهت بررسی بیشتر اعلام نظر کنند.

طبق ماده ۱۵۲ آیین‌نامه، کمیسیون عمران یک هفته فرصت دارد که اصلاحاتی را اعمال کرده و گزارش را به صحن علنی ارائه کند، همچنین نظر برخی کمیسیون‌های تخصصی همچون اقتصادی و برنامه و بودجه هم گرفته شود.

 

*** طرح جهش ‌تولید و تامین مسکن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، نمایندگان با ۱۵۵ رای موافق، ۴۲ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از مجموع ۲۱۳ نماینده حاضر موافقت کردند که طرح جهش‌تولید و تامین مسکن برای بررسی بیشتر به کمیسیون عمران ارجاع شود.

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول