کد خبر:218197
پ
رستگار
دبیر سندیکا صنعت مخابرات ایران:

دلایل حمایت سندیکا صنعت مخابرات از وزیر پیشنهادی صنعت

دبیر سندیکا صنعت مخابرات ایران به بیان چرایی حمایت این سندیکا از رزم حسینی وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت پرداخت.

دبیر سندیکا صنعت مخابرات ایران، دلایل حمایت این سندیکا  از وزیر پیشنهادی صنعت را مطرح کرد.

 

*** حمایت سندیکا صنعت مخابرات ایران از رزم حسینی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرامرز رستگار در خصوص حمایت سندیکا صنعت مخابرات ایران از رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، اظهار داشت:

به گفته‌ی شرکت‌های عضو سندیکا مستقر در استان خراسان رضوی، رزم حسینی در مدت تصدی‌گری استانداری خراسان رضوی، طرحی انقلابی به نام مثلث توسعه اقتصادی در استان پیاده کرده‌ است که به خاطر موفقیت‌های آن مورد تمجید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.

 

وی در ادامه افزود:

در این طرح بالغ بر ۱۲۹۰ پروژه توسعه‌ای با سرمایه‌گذاری ۲۳۳ هزار میلیارد تومان تصویب و آغاز شد، از این تعداد ۳۴۰ پروژه، مگاپروژه بود، یعنی بیشتر از ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری یا بیش از ۱۰۰ اشتغال داشته است که هم اکنون ۲۳۵ پروژه به ارزش ۱۱ هزار و  ۵۰۰ میلیارد تومان صد در صد به بهره‌برداری رسیده است.

 

*** فعالیت‌های رزم حسینی برای حل مشکلات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر و عضو هیئت مدیره سندیکا صنعت مخابرات ایران در پایان به فعالیت‌های رزم حسینی برای حل مشکلات و پیشبرد پروژه‌ها اشاره و اظهار کرد:

ایشان برای حل مشکلات و پیشبرد پروژه‌ها شخصا در اغلب جلسات شرکت می‌کردند، همچنین تمام عوامل اداری استان را برای کمک به توسعه و بهره‌برداری سریعتر از پروژه‌ها و همکاری با بخش خصوصی که مالک پروژه‌ها بودند ، ملزم کرده بودند و پای کار بودن ایشان برای تحقق اهداف توسعه ای استان واقعاً بی نظیر بوده است.

در این طرح مشارکت و همیاری، امامان جماعت مشهد و شهرستان‌ها را به خوبی جلب کرده و حداکثر بهره‌وری برای پیشبرد پروژه‌ها را داشته‌اند، که این‌گونه تعامل بخش دولتی و حوزه‌های دیگر کم نظیر و بسیار موفقیت آمیز بوده است.

 

گفتنی است، سندیکا صنعت مخابرات ایران در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از معرفی علیرضا رزم‌ حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت حمایت کرد.

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول