کد خبر:218085
پ
رشد بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بازگشت دوباره شاخص بورس به کانال ۱.۶ میلیون واحد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، دقایقی پیش با ثبت رشد بیش از ۳۵ هزار واحدی، ارتفاع یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را پس گرفت.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، دقایقی پیش با ثبت رشد بیش از ۳۵ هزار واحدی، ارتفاع یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را پس گرفت.

 

*** بازگشت دوباره شاخص بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان معاملات دوم مهرماه سال جاری بازار سرمایه شاخص بورس لحظاتی پیش با ثبت رشد بیش از ۳۵ هزار واحدی از ارتفاع یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد گذر کرد.

این در حالی است که تا به این لحظه بیش از ۳ میلیارد و ۱۷۲ میلیون سهم و حق تقدم نیز به ‌ارزشی بالغ بر ۳ هزار و ۳۱۱ میلیارد تومان در ۳۸۷ هزار نوبت توسط معامله‌گران دست به دست شده است.

 

*** بیش‌ترین اثر مثبت بر صعود و رکوردشکنی

 

بیش‌ترین اثر مثبت بر صعود و رکوردشکنی شاخص بورس هم تا به این لحظه توسط شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران رقم خورده است.

در بازارهای فرابورس نیز تاکنون با ثبت داد و ستد ۳۳۵ میلیون ورقه به‌ارزش بیش از ۷۵۵ میلیارد تومان در ۹۷ هزار نوبت، شاخص فرابورس رشد ۲۴۲ واحدی را تجربه کرده و در ارتفاع ۱۷ هزار و ۹۵۵ واحد قرار گرفته است.  

 

*** شاخص بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رشد بورس بعد از مدت‌ها صعود بی وقفه، در شهریور ماه با ۹ درصد افت رنگ باخت و سهامداران تازه‌وارد در این بازار را نقره‌داغ کرد، سهامدارانی که به دنبال رشدهای غافلگیرانه شاخص بورس دست به هر ریسمانی زدند تا بتوانند هر چه زودتر و با هدف کسب سود و منفعت بیشتر از بورس وارد این بازار شوند و به نوعی با سهامداری در این بازار بازدهی های معقولی را به دست آورند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول