کد خبر:217560
پ
مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا
مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

آغاز طرح برخورد با عرضه‌کنندگان برندهای محرز سیگار قاچاق

مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اجرای طرح برخورد با عرضه‌کنندگان برندهای محرز سیگار قاچاق خبر داد.

مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اجرای طرح برخورد با عرضه‌کنندگان برندهای محرز سیگار قاچاق خبر داد.

 

*** اجرای طرح برخورد با سیگار 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسن نیری در خصوص اجرای طرح برخورد با سیگار‌های محرز قاچاق، اظهار داشت:

از اول مهرماه، طرح برخورد با برند‌های محرزقاچاق در حوزه سیگار اجرا می‌شود.

مدت‌ها است که برند‌های محرزقاچاق یعنی سیگار‌هایی که به هیچ وجه اجازه تولید و فروش در کشور را ندارند به راحتی در سطح عرضه فروخته می‌شوند.
ستاد مبارزه باقاچاق کالا طی برنامه‌ای تنظیم شده، از این پس، توسط تیم‌هایی متشکل از تعزیرات و دیگر دستگاه‌های مرتبط در سطح عرضه با برند‌های سیگار محرز قاچاق برخورد خواهد کرد.

 

*** برخورد با برندهای قاچاق

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز در پایان پیرامون طرح برخورد با برندهای قاچاق و تقلبی، تصریح کرد:

باید توجه کرد که تعدادی از برند‌های موجود در بازار دارای مجوز هستند که توسط شناسه کالا یعنی بارکدی که بر روی جعبه سیگار درج شده، مشخص شده‌اند، اما در بازار، سیگار‌هایی وجود دارند که به صورت‌قاچاق وارد کشور می‌شوند و نه دارای این بارکد هستند و نه هیچ مجوز فروشی در کشور دریافت کرده‌اند که در این طرح با این برند‌ها برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول