کد خبر:217599
پ
۱۳۹۹۰۲۲۳۰۰۰۲۸۳_Test_PhotoN
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت:

ایجاد اشتغال برای ۸۵۰۰ نفر در مناطق محروم با تکمیل طرح‌های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت از ایجاد اشتغال برای ۸۵۰۰ نفر در مناطق محروم با تکمیل طرح‌های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت از ایجاد اشتغال برای ۸۵۰۰ نفر در مناطق محروم با تکمیل طرح‌های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو خبر داد.

 

*** ایجاد اشتغال

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی اصفهانی با اعلام این مطلب، اظهار داشت:

ایدرو شالوده طرح های توسعه صنعتی را در مناطق محروم پی ریزی کرده و طرح های در دست اجرای این سازمان با شتاب مناسبی در حال انجام است که اشتغال مستقیم ۸۵۰۰ نفری را در پی دارد.
مبلغ برآوردی سرمایه گذاری طرح های در دست عملیات ایدرو معادل ۲۰۰ هزار میلیارد ریال است که از محل اعتبارات داخلی ، عمومی و غیر دولتی برنامه ریزی و تامین می شود.
 
وی همچنین از آغاز فازهای مطالعاتی و مقدماتی ۷ طرح دیگر با برآورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار میلیارد ریال و اشتغال هزار نفر بوسیله ایدرو خبر داد و گفت:
ایدرو در دو عرصه توسعه صنایع نوین و فناوری های نو و به هم رسانی به عنوان کارکرد های مهم و روز سازمان های توسعه ای کارنامه موفقی در مجمع ارائه نموده است.
 
 

*** بهره‌برداری از فازهای اولیه

 
 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت بیان کرد:
تکمیل و بهره برداری از فازهای اولیه دو مرکز تولید انواع بیو ایمپلنت‌های استخوانی،‌ قلبی و عروقی و تاندون لیگمان، پیشبرد طرح تولید فیلترهای آب شیرین کن و بهم رسانی ۹۰ مورد شرکت دانش بنیان و شرکت های صنعتی متقاضی فناوری با ارزش ۷۰۰۰ میلیارد ریال بخشی از اقدامات این حوزه است .
 
 
اصفهانی به هم رسانی اجزا زنجیره تولید و ارزش را یکی دیگر از اقدامات سازمان های توسعه ای برشمرد و افزود:
ایدرو در بخش میزهای ساخت داخل خودرو در سال۹۸ به خوبی در این حوزه کار کرده است و با ۲۷۵میلیون یورو صرفه جویی ارزی موفق به انعقاد حدود ۳۴۰۰ میلیارد تومان قرارداد ساخت داخل قطعات خودرو بین اجزای زنجیره تولید شده است.
 
وی همچنین برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی و تطابق صورت های مالی ایدرو با استاندارد های حسابداری که از سوی سازمان حسابرسی با توجه به یادداشت های توضیحی مطلوب ارزیایی شده را نشان دهنده توان و دانش نهادینه شده بیش از نیم قرن فعالیت های حرفه ای سازمان گسترش توصیف کرد.
 
 

*** مجمع عمومی عادی سالیانه ایدرو

 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است که مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به اسفند ۱۳۹۸ با حضور نمایندگان وزارتخانه های صمت،‌ نیرو، ‌دفاع، ‌اقتصاد و دارایی، ‌تعاون و سازمان برنامه و بودجه همچنین نمایندگان سازمان حسابرسی برگزار شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید