کد خبر:217408
پ
آمادگی شرکت حمل و نقل رجا برای ورود به بازار سرمایه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

آمادگی شرکت حمل و نقل رجا برای ورود به بازار سرمایه

شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت نوین صنعت رجا برای ورود به بازار سرمایه، درخواست پذیرش خود را در شرکت فرابورس به ثبت رساندند. 

شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت نوین صنعت رجا برای ورود به بازار سرمایه، درخواست پذیرش خود را در شرکت فرابورس به ثبت رساندند. 

 

*** ثبت درخواست دو شرکت حمل و نقل ریلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسن اسماعیلی با بیان این مطلب، اظهار داشت:

خوشبختانه با حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی برای افزایش سرمایه رجا و خروج از ماده ۱۴۱، شرایط لازم برای ورود به بازار سرمایه کشور برای مجموعه شرکت حمل و نقل‌ریلی رجا فراهم شد.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان بزرگترین شرکت‌ریلی مسافری ایران با سهم حدود ۵۵ درصدی ناوگان و جابه‌جایی در کشور همچنین ظرفیت بالای انجام فعالیت‌های تعمیراتی و فنی قطارها چشم‌انداز روشنی را بعد از ورود به بازار سرمایه متصور بوده و به عنوان پیشرو در صنعت حمل و نقل‌ریلی مسافری کشور، به دنبال توسعه این بخش است.

 

*** اقدامات کارگروه ورود به بازار سرمایه

 

عضو هیأت مدیره و مدیر برنامه و بودجه شرکت رجا با بیان اینکه مقدمات این کار با تشکیل کارگروه تخصصی ورود به بازار سرمایه از تیرماه ۹۹ آغاز شد، گفت:

راهکارهای افزایش سرمایه، جمع‌آوری و تدوین مستندات، برگزاری چندین جلسه مشاوره، مذاکره با کارگزاری‌های مختلف، شناسایی کارگزار واسط و … از جمله اقدامات این کارگروه برای ورود رجا به بازار سرمایه بود.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان بزرگترین شرکت ریلی مسافری ایران با سهم حدود ۵۵ درصدی ناوگان و جابه‌جایی در کشور همچنین ظرفیت بالای انجام فعالیت‌های تعمیراتی و فنی قطارها چشم‌انداز روشنی را بعد از ورود به بازار سرمایه متصور بوده و به عنوان پیشرو در صنعت حمل و نقل‌ریلی مسافری کشور، به دنبال توسعه این بخش است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس کارگروه تخصصی ورود شرکت رجا از کارگران زحمتکش و بازنشستگان محترم بیمه سازمان تأمین اجتماعی در کشور به عنوان بزرگترین سهامداران این شرکت در شرایط فعلی یاد کرد و گفت:

با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امید است با ورود به بازار سرمایه، شرایط اقتصادی خوبی را برای کلیه سهامداران شرکت ایجاد کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول