کد خبر:217031
پ
۱۳ قرارداد پژوهشی ازدیاد برداشت از میادین نفت و گاز امضا شد
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

۱۳ قرارداد پژوهشی ازدیاد برداشت از میادین نفت و گاز امضا شد

۱۳ قرارداد پژوهشی افزایش ضریب بازیافت میادین نفتی و گازی با دانشگاه‌های کشور با حضور وزیر نفت امضا شد.

۱۳ قرارداد پژوهشی افزایش ضریب بازیافت میادین نفت و گازی با دانشگاه‌های کشور با حضور وزیر نفت امضا شد.

 

*** انعقاد قراداد افزایش بازیافت ۱۳ میادین نفت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قرارداد پژوهشی افزایش بازیافت ۱۳ میدان نفت و گازی با دانشگاه‌های منتخب کشور با حضور وزیر نفت به امضا رسید.

این قراردادها شامل ۱۱ میادین نفت و ۲ میادین گازی است که در مجموع مبلغ این قراردادها ۳۵ میلیون یورو و ۷۱۶ میلیارد تومان خواهد بود.

در این مرحله، مطالعه میدان یادآوران به دانشگاه تهران، میدان پارس‌جنوبی به دانشگاه صنعتی شریف، میدان رگ سفید به پژوهشگاه صنعت نفت، میدان مسجد سلیمان به دانشگاه سهند تبریز، میدان اسفند به دانشگاه شیراز، میدان خشت به دانشگاه آزاد اسلامی، میدان بینک به دانشگاه فردوسی مشهد، میدان دورود به دانشگاه علم و صنعت، میدان تنگ بیجار به دانشگاه شهید چمران اهواز، میدان مارون به دانشگاه صنعتی اصفهان و میدان نوروز به دانشگاه خلیج فارس واگذار می‌شود.

 

*** امضای قراردادهای جدید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مبلغ کل قراردادهای مرحله اول و دوم، هزار میلیارد تومان و ۴۹ میلیون یورو است که ۲۹۳ میلیارد تومان و ۱۳.۵ میلیون یورو آن مربوط به مرحله اول و ۷۱۶ میلیارد تومان و ۳۵ میلیون یورو نیز مربوط به قراردادهایی است که اکنون امضا شد.

امضای قراردادهای جدید بر اساس مطالعه دقیق و مشارکت مستقیم شرکت‌های متولی میدان، صورت پذیرفته و ۱۳ میدان بزرگ خشکی و دریایی در این دوره از قراردادها انتخاب شده‌اند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول