کد خبر:216113
پ
کمیسیون صنایع
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تحقیق و تفحص از کیفیت و قیمت خودرو در کمیسیون صنایع مجلس

کمیسیون صنایع و معادن مجلس در هفته جاری تقاضای عده‌ای از نمایندگان مبنی بر طرح تحقیق و تفحص از کیفیت و قیمت خودرو را بررسی می‌کند.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس در هفته جاری تقاضای عده‌ای از نمایندگان مبنی بر طرح تحقیق و تفحص از کیفیت و قیمت خودرو را بررسی می‌کند.

 

*** دستور کار کمیسیون صنایع

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس دستور کارِ هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای کمیسیون در جلسه ۳۰ شهریور ۹۹ خود، به بررسی گزارش روح‌اله ایزدخواه درباره طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک می‌پردازند، همچنین استماع گزارش کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی در حوزه فولاد دستور کار دیگر کمیسیون صنایع و معادن در روز یکشنبه خواهد بود.

اعضای کمیسیون صنایع و معادن در ۳۰ شهریور لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کنند.

همچنین کمیسیون صنایع و معادن در جلسه ۱ مهر ۹۹ میزبان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص خواهد بود تا درخواست انجام تحقیق و تفحص‌های کیفیت و قیمت خودرو و وضعیت مشکلات صنعت خودروسازی و تصمیمات چندگانه در نرخ‌گذاری‌ها و توزیع آن و عدم رعایت عدالت در این صنعت در اجرای ماده ۲۱۲ قانون آئین‌نامه داخلی مورد بررسی قرار گیرد.

بررسی ضوابط قیمت‌گذاری کالاهای تولید داخل با دعوت از سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، تعزیرات حکومتی، ستاد تنظیم بازار دستور کار دیگر کمیسیون صنایع و معادن در جلسه ۱ مهر ۹۹ خواهد بود.

در جلسه ۱ مهر ۹۹ طرح جهش تولید دانش بنیان نیز بررسی می‌شود.

 

*** بررس موضوعات پتروشیمی و گمرک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ۳۱ شهریور ۹۹ به بررسی گزارش رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌پردازد، بررسی نقش قاچاق کالا در حوزه تولید با دعوت از مسئولان مربوط، نیز دستور کار کمیته جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار در ۳۱ شهریور ماه است.

همچنین موضوعات مربوط به پتروشیمی و گمرک دستور کار کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در ۳۱ شهریور ۹۹ خواهد بود. بررسی نحوه قیمت‌گذاری و فروش محصولات فلزی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط، دستور کار ۲ مهر ۹۹ کمیته معدن و صنایع معدنی خواهد بود.

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول