کد خبر:216084
پ
مجلس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

سوال نمایندگان از وزرای نفت و آموزش و پرورش در جلسه علنی مجلس

نمایندگان مجلس در دستور کار این هفته طرح سوال از وزرای نفت و آموزش و پرورش را در دستور خود دارند.

نمایندگان مجلس در دستور کار این هفته طرح سوال از وزرای نفت و آموزش و پرورش را در دستور خود دارند.

 

*** جلسه علنی مجلس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دستور کار مجلس شورای اسلامی در هفته جاری و در تاریخ‌های ۳۰ شهریور و ۱ و ۲ مهر ماه به شرح زیر است:

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح دوفوریتی اصلاح تبصره‌های (۱) و (۲) ماده واحده قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن (دو فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ ۱۹/۶/۱۳۹۹ به تصویب رسید).

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح دوفوریتی استفساریه بند (ج) ماده (۱۱۲) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران (اعاده شده از شورای نگهبان).

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح اصلاح ماده (۵۴ مکرر) قانون مالیات‌های مستقیم (اعاده شده از شورای نگهبان).

گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید در مورد طرح الحاق یک تبصره به ماده (۵) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی (اعاده شده از شورای نگهبان).

 

*** سوالات نمایندگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سوال ابراهیم رضایی نماینده دشتستان و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر نفت در ۳۰ شهریور، سوال رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان و سیاهکل (یک فقره) و علی‌کریمی فیروزجایی نماینده بابل (یک فقره) از وزیر آموزش و پرورش در ۱ مهر ۹۹ در دستور کار جلسه علنی مجلس است.

همچنین بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی‌ها (در اجرای ماده (۴۰) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) و نیز انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شورا‌ها نیز در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد.

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول