کد خبر:216029
پ
عکس-شاخص
مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران:

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در بهمن‌ماه ۹۹

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران از برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در بهمن ماه ۹۹ خبر داد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران از برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در بهمن ماه ۹۹ خبر داد.

 

*** برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین‌زاده در راستای معرفی ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی کشورمان و همچنین افزایش حجم مبادلات تجاری و ارتقای همکاری‌های اقتصادی با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، اظهار داشت:

این نمایشگاه با مشارکت فعالانه کشورهای عضو این اتحادیه برای بهمن‌ماه سال ۹۹ برنامه ریزی و در دستور کار است.

بسیاری از توانمندی های صنعتی و تولیدی کشورمان به تجار و فعالان اقتصادی سایر کشورها، آنچنان که باید به خوبی معرفی نشده است و برگزاری نمایشگاه‌هایی در این سطح می‌تواند زمینه همکاری‌های مشترک فی‌مابین را بیش از پیش ارتقا ببخشد.

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا فرصتی مناسب برای گردهمایی و معرفی قابلیت ها، ارتقای ظرفیت‌های رقابت پذیری صنعتی و تجاری، برندسازی و معرفی نام و اعتبار محصولات تولیدی کشورمان به فعالان صنعتی و اقتصادی کشورهای عضو اوراسیا است.

برای ایجاد یک زنجیره مناسب از تولید تا صادرات، ضرورت دارد به نیازهای متنوع منطقه‌ای و بین المللی در استقبال از محصولات تولیدی توجه ویژه‌ای شود و اتفاقاً یکی از عوامل کاملا موثر در کاهش آثار تحریم‌ها ایجاد ظرفیت‌های پایدار صادراتی در کشورهای دوست و همکار است.

 

*** اهداف برگزاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران در پایان پیرامون اهداف برگزاری این نمایشگاه، اظهار داشت:

نمایشگاه بین المللی اوراسیا به عنوان حلقه ارتباطی در گسترش مناسبات، همگرایی اقتصادی، تقویت روابط مشترک مثمر ثمر خواهد بود.

این نمایشگاه دپیلماسی اقتصادی کشورمان را با اعضای این اتحادیه تقویت می‌کند و در راستای توسعه صادرات غیر نفتی ظرفیت‌های جدیدی را برای فعالان اقتصادی ایران فرآهم کند.

این رویداد صنعتی و نمایشگاهی برای اولین بار با اتکا به توانمندی فعالان تولیدی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و اثرات مثبت برای آینده اقصادی کشورمان خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول