کد خبر:216145
پ
خداداد-غریب-پور
رییس هیئت عامل ایمیدرو:

انعقاد ۲۱۹ قرارداد پروژه پژوهشی با دانشگاه‌ها در ایمیدرو و شرکت‌های تابعه

رییس هیئت عامل ایمیدرو از انعقاد قرارداد اجرای ۲۱۹ پروژه پژوهشی در ایمیدرو و شرکت‌های تابعه با دانشگاه‌ها در سال‌های ۹۸ و ۹۹ خبر داد.

رییس هیئت عامل ایمیدرو از انعقاد قرارداد اجرای ۲۱۹ پروژه پژوهشی در ایمیدرو و شرکت‌های تابعه با دانشگاه‌ها در سال‌های ۹۸ و ۹۹ خبر داد.

 

*** انعقاد ۲۱۹ قرارداد پروژه پژوهشی با دانشگاه‌ها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، خداداد غریب‌پور در خصوص توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، اظهار داشت:

ایمیدرو و شرکت‌های تابعه و وابسته در راستای گسترش ارتباط صنعت و دانشگاه و استفاده از توانمندی‌های دانشگاه‌ها برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی از سال ۹۸، پروژه‌های جدید پژوهشی به ارزش ۸۵۸ میلیارد ریال را با این بخش منعقد کرد.

از این میزان، ۳۶ پروژه به ارزش حدود ۱۴۲ میلیارد ریال مربوط به ایمیدرو است که با دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، علم و صنعت، صنعتی امیرکبیر، جهاد دانشگاهی، انجمن مهندسی معدنی، تربیت مدرس، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، امام خمینی (ره)، کاشان، صنعتی همدان، گلپایگان و دانشگاه آزاد واحد سمنان منعقد شده است.

 

وی با اشاره به جزئیات پروژه های پژوهشی منعقد شده با دانشگاه‌ها، گفت:

طی سال‌های ۹۸ و ۹۹، شرکت‌های فولاد مبارکه ۵۳ پروژه، گل گهر ۳۰ پروژه، مس سرچشمه ۲۸ پروژه، ذوب آهن اصفهان ۱۶ پروژه و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ۱۲ پروژه با دانشگاه‌ها منعقد کرده‌اند.

افزون بر این، شرکت‌های مس سونگون ۱۱ پروژه، آلومینای ایران، ۱۰ پروژه، فولاد خراسان ۹ پروژه، فولاد خوزستان ۷ پروژه، چادرملو ۵ پروژه و فولاد آلیاژی ایران ۲ پروژه، با دانشگاه‌ها منعقد کرده‌اند.

 

*** گزارش عملکرد فعالیت‌های پژوهشی با دانشگاه‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس هیئت عامل ایمیدرو با اشاره به گزارش عملکرد فعالیت‌های پژوهشی ایمیدرو با دانشگاه‌ها در سال های ۹۲ تا ۹۹، تصریح کرد:

ایمیدرو در این مدت، در مجموع ۸۵ پروژه پژوهشی به مبلغ ۲۵۸ میلیارد ریال با دانشگاه‌ها قرارداد منعقد کرده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول