کد خبر:216002
پ
مالیات مقطوع مشاغل
مدیر کل فرهنگ‌سازی مالیاتی سازمان امور مالیاتی:

آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اعلام شد

مدیر کل فرهنگ‌سازی مالیاتی سازمان امور مالیاتی، آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۹۸ اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری را اعلام کرد.

مدیر کل فرهنگ‌سازی مالیاتی سازمان امور مالیاتی، آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۹۸ اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری را اعلام کرد.

 

*** ارائه اظهارنامه مالیاتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، غلامرضا قبله ای در خصوص آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری، اظهار داشت:

اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری که مطابق قانون می‌بایست تا ۳۱ تیر ماه هر سال نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند، امسال با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا و تاثیری که این معضل بر کسب و کار و مشاغل کشور داشته است، براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، تا ۳۱ شهریور ۹۹ فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به صورت الکترونیکی به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال و مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

 

وی در ادامه افزود:

فعالان اقتصادی در صورت عدم ارائه اظهارنامه‌مالیاتی در موعد مقرر قانونی، علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.

 

*** نحوه ارائه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر کل دفتر روابط عمومی و فرهنگ‌سازی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در پایان به نحوه ارائه اظهارنامه‌مالیاتی و ضروری نبودن مراجعه حضوری افراد به ادارات مالیاتی اشاره و اظهار کرد:

مودیان، ضروری است اظهارنامه‌مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۸ خود را با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیک مالیاتی به نشانی tax.gov.ir به صورت الکترونیکی ارائه کرده و از هرگونه مراجعه غیر ضرور به ادارات مالیاتی اجتناب کنند.

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول