کد خبر:215203
پ
مهارت‌آموزی به جوانان ‌فاقد تحصیلات دانشگاهی
معاون وزیر کار:

زمینه باید برای مهارت‌آموزی جوانان ‌فاقد تحصیلات دانشگاهی فراهم شود

رییس سازمان فنی و حرفه‌ای معتقد است، باید برای جوانانی که به هر نحوی از تحصیل دانشگاهی بازمانده‌اند، زمینه فراگیری مهارت و دانش‌افزایی را فراهم کنیم.

رییس سازمان فنی و حرفه‌ای معتقد است، باید برای جوانانی که به هر نحوی از تحصیل دانشگاهی بازمانده‌اند، زمینه فراگیری مهارت و دانش‌افزایی را فراهم کنیم.

 

*** مهارت‌آموزی جوانان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی اوسط هاشمی در خصوص کسب مهارت برای دانشجویان روستایی، اظهار داشت:

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بر اساس نیاز سنجی روستاها، آموزش مهارت و حرفه آموزی را ترویج می‌دهد تا جوانان روستایی هم از آموزش‌های نوین روز دنیا بهره‌مند شوند.

کسب مهارت برای روستاییان ضروری است و باید برای جوانان که به هر نحوی از آموزش و تحصیلات دانشگاهی باز مانده اند، زمینه فراگیری مهارت و دانش افزایی را فراهم کنیم.

 

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، افزود:

با آموزش‌های کسب و کار مهارتی به مردم ثابت می‌کنیم تنها تحصیلات دانشگاهی برای ایجاد شغل مؤثر نیست بلکه داشتن مهارت نیز برای تحقق این امر مهم، لازم است.

 

*** کسب مهارت برای روستائیان ضروری است

 

چندی پیش رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید از مرکز آموزش مهارت روستایی دهستان سرا از توابع شهرستان سقز، اظهار داشت:

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بر اساس نیاز سنجی روستاها، آموزش مهارت و حرفه آموزی را ترویج می‌دهد تا جوانان روستایی هم از آموزش‌های نوین روز دنیا بهره‌مند شوند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی اوسط هاشمی با بیان اینکه کسب مهارت برای روستائیان ضروری است و باید برای جوانانی که به هر نحوی از آموزش و تحصیلات دانشگاهی باز مانده اند، زمینه فراگیری مهارت و دانش افزایی را فراهم کنیم، افزود:

با آموزش‌های کسب و کار مهارتی به مردم ثابت می‌کنیم تنها تحصیلات دانشگاهی برای ایجاد شغل موثر نیست بلکه داشتن مهارت نیز برای تحقق این امر مهم، لازم است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول