کد خبر:215115
پ
پالایشی یکم
مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم:

تمدید پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم تا ۳۰ شهریورماه

مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم از تمدید پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم تا تاریخ ۳۰ شهریور ۹۹ خبر داد.

مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم از تمدید پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم تا تاریخ ۳۰ شهریور ۹۹ خبر داد.

 

*** تمدید پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، داوود رزاقی در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری ضمن اعلام تمدید پذیره‌نویسی صندوق‌سرمایه‌گذاری پالایشی یکم تا تاریخ ۳۰ شهریور ۹۹، از عدم تمدید آن خبر داد.

 

امکان پذیره‌نویسی واحدهای پالایشی یکم به مدت یک هفته تا تاریخ ۲۶ شهریور ۹۹ تمدید شده بود که متقاضیان می‌توانستند با استفاده از اپلیکیشن پات و یا سایت ایران کیش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

هموطنان می‌توانند سهام دولت در پالایشگاه‌های کشور در قالب صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم را با ۲۰ درصد تخفیف تا ساعت ۲۴، ۳۰ شهریور ماه خریداری کنند.

بانک تجارت و ایران کیش به منظور حفظ سلامتی شهروندان با توجه به شیوع بیماری کرونا با ایجاد درگاه‌های پرداخت غیرحضوری امکان پذیره‌نویسی سهام دولت در پالایشگاه‌های کشور را بدون نیاز به کد بورسی و تنها با کدملی از طریق صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله فراهم کرده اند.

 

*** شرایط خرید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پذیره‌نویسی و خرید واحدهای صندوق سرمایه گذاری برای هر کد ملی در مجموع صندوق مالی یکم و پالایشی یکم، حداکثر تا سقف مبلغ ۵۰ میلیون ریال (۵ میلیون تومان) است.

برای دانلود اپلیکیشن پات می‌توانید با شماره گیری کد #۱ *۷۸۸ * یا از طریق کافه بازار، گوگل پلی، وب سایت شرکت کارت اعتباری ایران کیش اقدام کنید.

گفتنی است، پذیره‌نویسی صندوق پالایشی یکم که شامل باقیمانده سهام دولت در پالایشگا‌ه‌های تهران، بندرعباس، اصفهان و تبریز است، از ۵ شهریور با تخفیف ۲۰ درصدی آغاز شده است که بر این اساس کلیه آحاد مردم بدون هیچ محدودیت سنی می‌توانند واحدهای این صندوق را خرید کنند.

سقف خرید این واحدها ۵ میلیون تومان است و افرادی که قبلا واحدهای دارا یکم را به میزان ۲ میلیون تومان خرید کرده‌اند، برای این واحدها می‌توانند تا سقف ۳ میلیون تومان خرید انجام دهند.

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول