کد خبر:215484
پ
اینترنت معلمان
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

دومین بسته اینترنت هدیه ۷۰۰ هزار معلم، فعال شد

دومین بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی ایرانسل برای ۷۰۰ هزار معلم، فعال شد.

دومین بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی ایرانسل برای ۷۰۰ هزار معلم، فعال شد.

 

*** بسته اینترنت رایگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با توجه به شیوع بیماری کرونا و رواج آموزش و تدریس آنلاین در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، این بسته با هدف تسهیل در فرایند ارائه محتواهای آموزشی، به معلمان ارائه شده است.

این بسته، برای استفاده از خدمات اینترنت همراه اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای حدود ۱۵۰هزار معلم ایرانسلی، بر اساس فهرست ارائه شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعال شده است و معلمان ارجمند می‌توانند از بامداد ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۹، به مدت سه ماه از آن استفاده کنند.

بسته‌های هدیه فعال شده برای معلمان گرامی از طریق اپلیکیشن ایرانسل من قابل مشاهده و میزان مصرف آن‌ها نیز قابل بررسی است، بسته‌هایی که از قبل فعال شده‌اند پس از اتمام حجم بسته ۲۰ گیگابایتی هدیه یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته در دسترس خواهند بود، بسته‌های اینترنتی که در این مدت مهلت استفاده از آن‌ها به پایان می‌رسد قابل تمدید نخواهند بود.

ایرانسل در فروردین ۹۹ نیز در راستای مسئولیت اجتماعی خود با هماهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته اینترنت رایگان مشابهی را به معلمان ارجمند اختصاص داده بود.

 

*** تحقق عدالت آموزشی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر ارتباطات پیش‌تر از اتصال رایگان ۸۶ هزار مدرسه در سراسر کشور به اینترنت خبر داده که هم اکنون مدارس در حال استفاده هستند، وعده داده بودیم که از ابتدای مهر همه دانشگاه‌هایی که وزارت علوم به ما اعلام کرده باشد، سایت‌های آموزشی مورد نیازشان رایگان خواهد بود.

بسته‌ای هم برای دانشجویان و اساتید برنامه‌ریزی کرده‌ایم که آن هم تا ابتدای مهر فرآیند ثبت نام آن آغاز می‌شود.

با این اقدامات عدالت آموزشی مورد تاکید رهبر معظم رهبری تحقق می‌یابد و دستور رییس جمهور هم عملی می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول