کد خبر:215293
پ
عزت‌الله اکبری تالارپشتی
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

اقدام رییس جمهور در معرفی نکردن وزیر صنعت، ضد منافع ملی و سرپیچی از تکالیف قانونی است

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اقدام رییس‌جمهور در معرفی نکردن وزیر صنعت را اقدامی ضد منافع ملی و سرپیچی از تکالیف قانونی دانست.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اقدام رییس‌جمهور در معرفی نکردن وزیر صنعت را اقدامی ضد منافع ملی و سرپیچی از تکالیف قانونی دانست.

 

*** معرفی وزیر پیشنهادی صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عزیت اله اکبری تالارپشتی در توییتی، نوشت: 

عدم معرفی گزینه وزارت صنعت توسط رییس جمهور و استمرار بلاتکلیفی در حوزه تولید و معیشت مردم، ضد منافع ملی و مصداق بارز ترک فعل و سرپیچی از انجام تکالیف قانونی است.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس به زودی در راستای انجام وظایف نظارتی و احقاق حقوق ملت، گام مهمی بر خواهد داشت.

 

 

*** معرفی وزیر صمت

 

به گزارش خبرگزرای صنایع، از ۲۲ مرداد که نمایندگان مجلس یازدهم دست رد به سینه حسین مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت زدند، بیش از یک ماه می‌گذرد و همچنان یکی از بزرگترین و مهمترین وزارتخانه‌های دولت پس از ۵ ماه همچنان بدون وزیر و با سرپرست مدیریت می‌شود.

به اعتقاد برخی کارشناسان، بخشی از مشکلات ایجاد شده در صنعت، تولید و بازار همچون رشد افسارگسیخته قیمت‌ها در بازار، کمبود مواد اولیه و نبود نظارت بایسته و شایسته بر روند کلی عرضه و قیمت کالاها، ناشی از مشخص نبودن وزیر صنعت، معدن و تجارت است و به همین دلیل ضرورت دارد که رییس جمهور، معرفی وزیر پیشنهادی صنعت به مجلس را در اولویت کاری خود قرار دهد.

 

بیشتر بخوانید:

وزیر صنعت بعدی کیست؟/ پرونده سالاری بسته شد، پرونده مهرعلیزاده باز شد

رقابت نفسگیر پشت درهای وزارت صنعت/ جوانی، برگ برنده سالاری یا عامل داغ‌تر شدن رقابت میان مدعیان وزارت؟/ سالاری؟ سیدحسین هاشمی یا مهرعلیزاده؟

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول