کد خبر:215309
پ
اجاقی
با حکم سرپرست ایدرو:

مدیر بهره‌برداری ایدرو منصوب شد

معاون وزیر و سرپرست ایدرو بنا به پیشنهاد معاون نوسازی و بهره‌برداری در حکمی میر داود اوجاقی را به سمت مدیر بهره‌برداری این سازمان منصوب کرد.

معاون وزیر و سرپرست ایدرو بنا به پیشنهاد معاون نوسازی و بهره‌برداری در حکمی میر داود اوجاقی را به سمت مدیر بهره‌برداری این سازمان منصوب کرد.

 

*** انتصاب مدیر بهره‌برداری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون وزیر و سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بنا به پیشنهاد معاون نوسازی و بهره‌برداری در حکمی میر داود اوجاقی را به سمت مدیر بهره‌برداری این سازمان منصوب کرد.

مشارکت و همکاری در زمینه توسعه تولید و نوسازی و بهسازی صنایع تحت پوشش ، بهسازی و نوسازی کارخانجات تحت پوشش، ارتقاء شاخص‌های کلیدی عملکرد صنایع، نوآوری، تکنولوژی توسعه زنجیره‌های ارزش و تامین در صنایع تحت پوشش و حمایت و نظارت بر شرکت‌های زیر مجموعه  از محور‌ھای حکم امیر بیات است.

 

*** سوابق اجرایی

 

میرداود اوجاقی دارای مدرک لیسانس مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و مهندسی صنایع از دانشگاه امیر کبیر است و در سوابقی کاری خود ریاست اداره‌های  توسعه سرمایه‌گذاری صنایع پیشرفته، انرژی‌های نو و کنترل پروژه ایدرو،  همچنین عضویت در  هیئت مدیره شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما، شرکت گسترش کارآفرینی ایران  و شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس و ریاست هیئت مدیره شرکت گسترش منیزیم آریا و مدیرعاملی  شرکت گسترش الیاف شیشه مرند  را دارد.

 

*** ایدرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، سازمان دولتی ایرانی است که در زمینه سرمایه‌گذاری و مدیریت بر حوزه‌های انرژی، بازرگانی، استخراج معادن، کشاورزی و راه‌آهن فعالیت می‌نماید.

سازمان ایدرو در تیرماه ۱۳۴۶ توسط رضا نیازمند تأسیس شد و این سازمان برای گسترش و نوسازی صنایع کشور در جهت رقابت‌پذیری در عرصه جهانی از راه فراهم ‌آوردن ملزومات توسعه صنعتی، با هدف تامین منافع ذینفعان تشکیل شده ‌است.

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول