کد خبر:215138
پ
میثم زالی
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور:

آخرین مهلت بازپرداخت تسهیلات حساب ذخیره ارزی

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از آخرین مهلت بازپرداخت تسهیلات حساب ذخیره ارزی خبر داد.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از آخرین مهلت بازپرداخت تسهیلات حساب ذخیره ارزی خبر داد.

 

*** آخرین مهلت تعیین تکلیف حساب ذخیره ارزی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، میثم زالی با اشاره به پایان مهلت مقرر در آیین نامه ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر در پایان شهریورماه، اظهار داشت:

متقاضیانی که تاکنون نتوانسته‌اند از مزایای مندرج در تصویب نامه هیئت وزیران برای تعیین تکلیف بدهی خود بهره مند شوند، لازم است پیش از پایان مهلت قانونی، درخواست کتبی خود را در بانک عامل ثبت کنند.

برخی تولیدکنندگان با مراجعه به ستاد تسهیل اعلام کرده‌‌اند بانک عامل تاکنون همکاری لازم را برای بهره مندی از تصویب نامه مذکور انجام نداده است.

لذا تسهیلات گیرندگان مشمول این ماده قانونی حتما به هر نحوی که می‌توانند درخواست خود را پیش از ۳۱ شهریورماه ثبت نمایند.

مشمولان حتی المقدور درخواست خود را به صورت حضوری در بانکها ثبت کنند و اگر به هر دلیلی موفق نشدند، از طریق سامانه‌های الکترونیکی بانکی، ارسال درخواست با پست پیشتاز و سایر روش‌ها اقدام به ثبت درخواست خود کنند.

 

وی در ادامه، افزود:

۳۱ شهریور ماه را آخرین مهلت بازپرداخت تسهیلات حساب ذخیره ارزی اعلام کرد و گفت: مهلت‌ اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

 

*** رفع موانع تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور در پایان با اشاره به لزوم رفع موانع احتمالی توسط کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکل مشمولان ماده ۲۰، تصریح کرد:

همه مشمولان پس از ثبت درخواست خود، حتما پیگیری‌های لازم را برای بهره‌مندی حداکثری از تمام مزایای مندرج در ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر از طریق کارگروه‌های استانی و یا دبیرخانه ستاد تسهیل انجام دهند تا مقدمات لازم برای بهره‌مندی حداکثری واحدهای مشمول از مزایای این قانون که دیگر تمدید نخواهد شد، فراهم گردد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول