کد خبر:213378
پ
زادبوم
رییس سازمان توسعه تجارت:

برنامه‌ریزی برای برگزاری ۵۰۰ نمایشگاه تخصصی در سراسر کشور

رییس سازمان توسعه تجارت از برنامه‌ریزی برای برگزاری ۵۰۰ نمایشگاه تخصصی در سراسر کشور خبر داد.

رییس سازمان توسعه تجارت از برنامه‌ریزی برای برگزاری ۵۰۰ نمایشگاه تخصصی در سراسر کشور خبر داد.

 

*** اولویت اصلی در برگزاری نمایشگاه‌ها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمید زادبوم در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، تاکید کرد:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی براساس مصوبات ستاد ملی کرونا با هدف حفظ سلامت مشارکت‌کنندگان، برگزارکنندگان و بازدیدکنندگان اولویت اصلی در برگزاری نمایشگاه‌ها است.

رییس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اقدامات انجام شده در این حوزه، اظهار امیدواری کرد و افزود:

با هماهنگی‌های صورت گرفته ضمن برگزاری نمایشگاه‌های تجاری و تخصصی هدفمند، شاهد اعتلای تجارت خارجی کشور از طریق استفاده از کلیه ابزارهای موجود باشیم.

 

*** بهترین ابزار جهت حضور و ماندگاری

 

زادبوم با بیان اینکه نمایشگاه‌ها انعکاس فعالیت واحدهای تولیدی صادراتی بوده و بهترین ابزار جهت حضور و ماندگاری در بازارهای هدف است، تصریح کرد:

سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی صدور مجوز، نظارت و ارزیابی نمایشگاه‌های تجاری در داخل و خارج از کشور، تمهیدات مناسبی جهت ارتقای این صنعت جوان و روبه رشد اندیشیده و اجرا می‌کند.

 

وی نوآوری در برگزاری نمایشگاه‌ها با هدف جذب بنگاه‌های خریدار خارجی را شرط بقاء و اعتلای صنعت نمایشگاهی دانست و از انجمن‌های فعال در صنعت نمایشگاهی خواست با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران در این مسیر گام بردارند.

 

رئیس کارگروه نظارت و ارزیابی رویدادهای تجاری، برگزاری نمایشگاه‌های مجازی در شرایط فعلی را که دو هدف کاهش هزینه‌های بنگاه‌ها و حفظ سلامت بازدیدکنندگان را به دنبال دارد، بسیار ارزشمند عنوان کرد.

 

*** برگزاری بیش از ۵۰۰ نمایشگاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران درپایان با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده جهت برگزاری بیش از ۵۰۰ نمایشگاه تخصصی در تهران و مراکز نمایشگاهی مصوب سراسر کشور، اظهار داشت:

صنعت نمایشگاهی جوان کشور با دارا بودن صنایع پیشینی و پسینی متعدد، نقش بسزایی در اشتغال و تولید داشته و لازم است از کلیه فعالان این صنعت، اعم از مجریان و غرفه‌سازان و همچنین مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه‌ها حمایت به عمل آورد.

بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید