کد خبر:213052
پ
بومی‌سازی و ساخت داخل
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

برپایی نمایشگاه دائمی بومی‌سازی و ساخت داخل در شرکت ایمپاسکو

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، اقدام به برپایی نمایشگاه دائمی بومی‌سازی و ساخت داخل با هدف بومی‌سازی و ساخت داخل کرده است.

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، اقدام به برپایی نمایشگاه دائمی بومی‌سازی و ساخت داخل با هدف بومی‌سازی و ساخت داخل کرده است.

 

*** بومی‌سازی و ساخت داخل 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این نمایشگاه با اولویت حمایت از بخش خصوصی به صورت مدون و هدفمند شده و به عنوان یکی از مهمترین اهداف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در دستور کار قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش اطلاعات مربوط به بومی سازی و ساخت تجهیزات داخل از مجتمع‌های زغالسنگ البرز مرکزی، طلای موته، کک سازی زرند، فروکروم جغتای، آنتیموان سفیدابه، سرب و روی مهدی آباد و نفلین سینیت دریافت شده است.

به منظور ارتقاء و هدفمندسازی فعالیت های بومی سازی در معادن و مجتمع های تحت پوشش ایمپاسکو و حمایت از ایده های کاربردی در زمینه فعالیت های شرکت، سامانه پژوهش و بومی‌سازی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به آدرس rtl.impasco.gov.ir ایجاد شده است.

 

*** اهداف

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اطلاع رسانی نیازهای بومی‌سازی، گردآوری توانمندی‌های دانشگاه‌ها و بنگاه‌های صنعتی و تحقیقاتی، دریافت و ارتباط نزدیک با سازندگان، سهولت در ارائه نیازهای تحقیقاتی، جلوگیری از موازی کاری از دیگر اهداف ایجاد این پایگاه اطلاعاتی می‌باشد.

لازم به ذکر است نمایشگاه بومی‌سازی و ساخل داخل در سالن ورودی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران دایر است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید