کد خبر:212520
پ
سعید-محمد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص):

عملیات اجرای پروژه خط ۱۰ متروی تهران آغاز شد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از آغاز عملیات اجرای پروژه خط ۱۰ متروی تهران با همکاری این قرارگاه و شهرداری تهران خبر داد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از آغاز عملیات اجرای پروژه خط ۱۰ متروی تهران با همکاری این قرارگاه و شهرداری تهران خبر داد.

 

*** اجرای پروژه خط ۱۰ متروی تهران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سعید محمد ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت:

خط ۱۰ متروی تهران از جمله خطوط جدید مترویی تهران است که در طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران به تصویب رسیده است و با طول ۴۳ کیلومتر از ایستگاه متروی وردآورد در غرب تهران آغاز و پس از گذر از ۳۵ ایستگاه به محدوده قنات کوثر در شرق تهران ختم می‌شود.

 

وی در خصوص عظمت این پروژه و ایستگاه‌های تقاطعی متعدد آن، گفت:

خط ۱۰ شامل هفت ایستگاه تقاطعی با سایر خطوط متروی تهران می‌باشد که به ترتیب در محدوده وردآورد با خط پنچ، در محدوده آزادگان با خط ۹، در محدوده کوهسار با خط ۶، در محدوده میدان کتاب با خط هفت، در محدوده صدر با خط یک، در محدوده نوبنیاد با خط سه و در محدوده تهرانپارس با خط چهار امکان پذیرش مسافران از سایر خطوط را میسر می‌سازد.

 

*** تسهیل دسترسی آسان و ارزان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در پایان ضمن تشکر از همکاری شهرداری تهران در این خصوص، خاطرنشان کرد:

این خط طی یک برنامه ۵ ساله و در ۵ فاز بررسی شده است و با بهره‌برداری از آن، کریدور غرب به شرق تهران تکمیل می‌شود که از مزایای اصلی آن می‌توان به تسهیل دسترسی آسان و ارزان ساکنین و شاغلین استان‌های البرز و غرب تهران به مناطق مختلف پایتخت اشاره کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید