کد خبر:210766
پ
عسکری
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

صنعت واژه‌ای جدا ناپذیر از اقتصاد و دنیای امروز است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، صنعت را واژه‌ای جدا ناپذیر از اقتصاد و دنیای امروزی دانست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، صنعت را واژه‌ای جدا ناپذیر از اقتصاد و دنیای امروزی دانست.

 

*** صنعت استان البرز

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی عسکری در خصوص صنعت و وضعیت آن در استان البرز، اظهار داشت:

صنعت واژه  جدا ناپذیر از  اقتصاد و زندگی  دنیای امروز است و از همین  رو  واژه  صنعت  با استان البرز  به نوعی گره خورده است، بنابراین با این شرایط  بررسی  و رصد  دقیق شهرک‌های صنعتی استان الزامی است.

 

*** بازدید از شهرک صنعتی بهارستان

 

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد از شهرک صنعتی ۲۳۲ هکتاری بهارستان که بر روی اراضی هلجرد کمالشهر واقع شده است، بازدید کرد و از نزدیک در جریان کار صنعت‌گران فعال در این منطقه قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:

شهرک صنعتی بهارستان دارای حدود ۲۶۰ واحد صنعتی است و به عنوان یک ظرفیت شاخص و توانمند در تقویت چرخه اقتصادی و صنعت استان می‌تواند نقش قابل توجهی ایفا کند.

از جمله مهمترین نقاط ضعف موجود در این شهرک، عدم ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان و پارک علم و فناوری البرز است که  علی‌رغم نزدیک بودن محل جغرافیایی  این دو محل با هم، این ضعف بیشتر به چشم می‌خورد.

 

*** تولید پارک علم و فناوری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان پیرامون تولید برخی مواد و اقلام اولیه وارداتی در پارک علم و فناوری، اظهار داشت:

برخی مواد و اقلام اولیه وارداتی توسط واحدهای تولیدی در پارک علم  و فناوری در حال تولید است  و این در حالی است که اتصال این حلقه‌ها در زنجیره تولید و صنعت استان یک ضرورت مهم به شمار می‌آید که از مدیران مربوطه خواسته شده در این راستا اهتمام و برنامه‌ریزی مرتبط را انجام دهند.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول