کد خبر:209640
پ
قطارهای گردشگری
معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا:

آغاز حرکت قطارهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از آغاز حرکت قطارهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از آغاز حرکت قطارهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

 

*** آغاز حرکت قطارهای گردشگری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا عصاری با اعلام آغاز حرکت قطارهای گردشگری، اظهار داشت:

قطار گردشگری شیرگاه روزهای جمعه ۱۴ و ۲۱ شهریور و قطار گردشگری سوادکوه روز پنجشنبه ۲۰ شهریور با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، حرکت می‌کنند.

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و برای سلامت حال گردشگران، علاوه بر فاصله‌گذاری فیزیکی بین مسافران این قطار، بسته‌های بهداشتی شامل محلول ضدعفونی و ماسک سه لایه بین آنها توزیع می‌شود.

از تپه میل شهر ری، دشت کویر، معدن نمک گرمسار، تپه‌های مریخی، دودکش‌های جنی و کوه‌های حیرت انگیز سیمین دشت و زرین دشت و کبوتر دره، حبله رود و باغات میوه استان سمنان، چشمه رنگی و روستای شاداب، جاده گدوک، سه خط طلا، پل ورسک، پل اوریم، غار اسپهبد خورشید، پل کلانتر یا دوآب و جنگل زیبای شیرگاه و… در این سفر بازدید می‌شود.

 

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در ادامه افزود:

وجود راهنمای مجرب، بیمه مسافرتی، پذیرایی بسته بندی شده شامل: صبحانه، ناهار، شام و میان وعده همچنین برنامه‌های سرگرم کننده مانند: شعبده بازی و اجرای مسابقه از خدمات شرکت رجا در این سفر است.

با توجه به کم بودن ظرفیت این قطار به دلیل رعایت فاصله گذاری فیزیکی، متقاضیان حضور در این سفر گردشگری با قطار رجا در صورت تمایل باید هر چه سریع‌تر نسبت به خرید بلیت خود اقدام کنند.

 

*** رعایت پروتکل‌های بهداشتی 

 

عصاری در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا به ویژه قطار گردشگری، گفت:

با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یک بار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و … آغاز و اجرایی کرده است.

 

*** راه‌های کسب اطلاعات بیشتر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در پایان، اظهار داشت:

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه سفر با قطارهای گردشگری، تخفیفات، نحوه خرید بلیت و طرح‌های مربوط به سفرهای گروهی، علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir می‌توانند با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید