کد خبر:209028
پ
پالایشی یکم
مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم:

مجموع پذیره‌نویسی دارایکم و پالایشی یکم اعلام شد

مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم، مجموع پذیره‌نویسی دارایکم و پالایشی یکم را ۵ میلیون تومان اعلام کرد.

مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم، مجموع پذیره‌نویسی دارایکم و پالایشی یکم را ۵ میلیون تومان اعلام کرد.

 

*** پذیره‌نویسی صندوق پالایشی یکم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، داوود رزاقی در رسانه ملی با بیان اینکه پذیره‌نویسی صندوق پالایشی یکم تا ۱۹ شهریورماه ادامه دارد، اظهار داشت:

سهام ۴ پالایشگاه معتبر و بزرگ کشور یعنی پالایشگاه تهران، اصفهان، بندرعباس و تبریز هرکدام ۱۵ درصد، جزو دارایی‌های این صندوق منظور شده است.

مصوبه هیئت وزیران سقف پذیره‌نویسی دو صندوق را به صورت همزمان ۵ میلیون تومان تعیین کرده است یعنی اگر کسی دارایکم را خریده باشد رقمی که می‌تواند این صندوق را بخرد جمعاً ۵ میلیون تومان است به عبارت دیگر اگر دارایکم را ۲ میلیون تومان خریده باشد این صندوق را ۳ میلیون تومان، اگر دارایکم را ۱ میلیون تومان خریده باشد، این صندوق را ۴ میلیون تومان و اگر دارایکم را نخریده باشد، این صندوق را ۵ میلیون تومان می‌تواند بخرد.

 

*** محدودیت سنی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم در پایان پیرامون محدودیت سنی این صندوق، بیان کرد:

هر شخص حقیقی ایرانی که دارای کد ملی است می‌تواند این صندوق را بخرد و محدودیت سنی در آن قرار ندارد بنابراین کسانی که کدملی ندارند، ایرانی نیستد و همچنین شرکت‌های حقوقی نمی‌توانند این صندوق را بخرند.

افرادی که کد بورسی ندارند برای خرید نیاز به ثبت نام در سجام ندارند اما چون معامله این صندوق در سازمان بورس اوراق بهادار انجام می‌شود برای معامله آن باید برای گرفتن کد بورسی اقدام کنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید