کد خبر:206944
پ
قرعه کشی دو محصول سایپا
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

آغاز پیش فروش قرعه‌کشی دو محصول گروه خودروسازی سایپا

قرعه‌کشی طرح پیش فروش دو محصول کوئیک اس و ساینا اس گروه خودروسازی سایپا ۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

قرعه‌کشی طرح پیش فروش دو محصول کوئیک اس و ساینا اس گروه خودروسازی سایپا ۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

 

*** قرعه‌کشی ۲ محصول سایپا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دور جدید طرح پیش فروش ۲ محصول کوئیک اس و ساینا اس از سوی شرکت سایپا در ۲۵ مردادماه انجام شد و قرار است ۱ شهریور ماه مراسم قرعه‌کشی برای معرفی منتخبان مجاز به ثبت‌نام نهایی این خودرو‌ها انجام شود.

در این طرح پیش فروش، خودرو کوئیک اس با پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۰ و خودروی ساینا اس با پیش‌پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۰ عرضه شده بود.

در این طرح محدودیت‌های قبلی مانند کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی درنظر گرفته شده است.

 

*** عدم شرکت منتخبان خرید خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، منتخبان خرید خودرو در طرح‌های فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا و ایران ‌خودرو امکان شرکت در این طرح را نداشتند و در صورت ثبت‌نام در قرعه‌کشی شرکت داده نمی‌شوند.

همچنین متقاضیانی که در خرداد و تیرماه سال ۹۹ جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و منتخب نشده‌اند، در ثبت‌نام‌های بعدی نیاز به دریافت کد کاربری و کلمه عبور ندارند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول