کد خبر:206839
پ
۲۰۲۰۰۸۲۰۱۲۵۸۴۶۶۹
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پیام تبریک مدیر عامل شرکت مس به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی قهرمانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان را تبریک گفت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی قهرمانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان را تبریک گفت.

 

***قهرمانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اردشیر سعدمحمدی در پی قهرمانی تیم فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان در پیامی این عنوان باارزش و غرورآفرین را به مردم عزیز شهرستان رفسنجان، بانوان ورزشکار و کادر فنی و مدیریتی تبریک گفت.

 

*** پیام تبریم مدیر عامل شرکت مس

 

متن کامل این پیام به این شرح است:

به نام خدا
دست‌یابی تیم فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان برای نخستین بار به مقام قهرمانی فوتسال ایران در کنار صعود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به مسابقات لیگ برتر کشور موجب شادی و مسرت مضاعف مردم عزیز شهرستان رفسنجان شد.

بسیار خرسندم که هم‌اکنون و با پی‌ریزی مسیر درست و اثربخش فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی در استان کرمان و آذربایجان شرقی ورزش صنعت مس در اوج بالندگی قرار دارد. بدون شک، قهرمانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان فصل جدیدی در تاریخ ورزش صنعت مس ایران برای رشد و بالندگی بانوان و دختران پرتلاش استان کرمان برای درخشش در عرصه مسابقات ورزشی گشود.

اینجانب قهرمانی غرورآفرین تیم فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان را به مردم عزیز شهرستان رفسنجان، کادر فنی و مدیریتی، بازیکنان محترم و تلاشگر و خانواده بزرگ و پرافتخار صنعت مس تبریک می‌گویم و از خداوند بزرگ تداوم پیروزی و موفقیت‌های بانوان ورزشکار صنعت مس و درخشش بیشتر آن‌ها را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خواستارم.

اردشیر سعدمحمدی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول