کد خبر:206347
پ
نایب رییس خانه صنعت و معدن استان تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع:

سرقینی به واسطه آشنایی با بخش خصوصی، فرد مناسبی برای مدیریت وزارت صمت است + فیلم

نایب رییس خانه صنعت و معدن استان تهران با اشاره به اینکه دولت برای موفقیت باید از بخش خصوصی کمک بگیرد، سرقینی را بواسطه آشنایی با بخش خصوصی، فرد مناسبی برای مدیریت وزارت صمت دانست.

نایب رییس خانه صنعت و معدن استان تهران با اشاره به اینکه دولت برای موفقیت باید از بخش خصوصی کمک بگیرد، سرقینی را بواسطه آشنایی با بخش خصوصی، فرد مناسبی برای مدیریت وزارت صمت دانست.

 

*** استفاده از متخصصین برای حل مشکلات صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، احمد امیراحمدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری در خصوص اصلی‌ترین مشکل صنعت کشور، اظهار داشت:

صنعت در کشور ما مشکلات گستردهای دارد و این مشکلات گسترده با حمایت دولت‌مردان، تصمیمگیران دولت و هماهنگی صنعتگران حل شدنی بوده و دائمی نیست.

در دنیا و در زندگی انسان‌ها همواره مشکلات وجود دارد ولی باید گفت تمامی این مشکلات قابل حل می‌باشند.

اگر تفاهم و تعامل کلی داشته باشیم و صاحب نظران و متخصصین را به تعامل و همنشینی و همفکری دعوت کنیم میتوانیم از چالشهای روبرو عبور کنیم.

 

وی در ادامه افزود:

اگر بهترین و برگزیده‌ترین کارخانه‌ها را به شخصی که تخصص نداشته باشد واگذار کنند قطعا آن کارخانه چرخش از حرکت می‌ایستد، بنابراین باید عرض کنم در تمام مواردی که انسا‌ها ورود می‌کنند مثل وزارت صمت، باید با افکاری باز، بزرگ، بسیار عمیق و کارشناسی ورود کنند.

 

*** اقدامات دولت

 

امیراحمدی در خصوص اقدامات دولت برای حل مشکلات صنعتی کشور، بیان کرد:

از تمام مسئولین و دستاندرکاران دولتی و فعالین ادارای دولتی خواهش می‌کنم از بخش خصوصی کشور کمک بگیرند، چرا که در بخش خصوصی توانمندی‌های بسیار زیادی می‌باشد که میتواند کمک گر دولت باشد و دولت از این چالش‌هایی که دارد و با آن مواجه است رهایی پیدا کند.

 

 

*** انتصابات در وزارت صمت

 

وی در خصوص ۳ انتصاب در ۳ سال گذشته و این‌که انتصابات زیاد در وزارت صمت چه ضربه‌ای به صنعت کشور وارد می‌کند، خاطر نشان کرد:

اگر مسئول جدید توانایی و قدرت اداره امور مربوطه را دارد و مورد تایید بخش خصوصی بوده و برای این امورات تشخصی داده شده است باید انتخاب شود.

دولت جدای از مردم نبوده و همواره همگام با ملت حرکت کرده و باید حرکت کند و این همگامی با ملت و بخش‌های مختلف و بخصوص بخش خصوصی کشور شکل گرفته که در کنار این موارد بخش اقتصادی و شخص وزیر مهم هستند چرا که وزیر باید مدیر توانایی باشدکه در مدیریت خود نیز از افراد متخصص استفاده کند تا بتوانند در حوزه مسئولیت خودشان به خوبی مدیریت کنند.

 

*** سرپرست جدید وزارت صمت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نایب رییس خانه صنعت و معدن استان تهران در پایان پیرامون سرپرست جدید وزارت صمت، بیان کرد:
آقای سرقینی مدیری توانمندی میباشد که باید برای هدایت درست این وزارتخانه به این مدیر شایسته کمک کرده تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

کمک کردن به یک مدیر میتواند برای مشکلات موجود در کشور چاره‌اندیشی خوبی کند و بنده معتقدم بخش صنعت و معدن و بخصوص بخش خصوصی بایستی به ایشان کمک کرده چرا که ایشان سالیان زیادی به عنوان نماینده دولت در اتاق بازرگانی فعالیت داشته و آشنایی کاملی با این بخش دارد و میتواند از راهکارهای بخش خصوصی استفاده کرده و کشور را تا حدودی که توانایی دارند از چالش خارج کنند.

 

در پایان می‌توانید فیلم مصاحبه نایب رییس خانه صنعت و معدن استان تهران را مشاهده نمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول