کد خبر:205437
پ
معرفی معادن برتر
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

کمیته HSEE ایمپاسکو معادن برتر را معرفی کرد

طبق اعلام کمیته HSEE ایمپاسکو، معادن سنگ آهن سیرجان، سرب و روی انگوران و زغالسنگ البرز مرکزی رتبه یک تا ۳ را در ارزیابی این کمیته کسب کردند.

طبق اعلام کمیته HSEE ایمپاسکو، معادن سنگ آهن سیرجان، سرب و روی انگوران و زغالسنگ البرز مرکزی رتبه یک تا ۳ را در ارزیابی این کمیته کسب کردند.

 

*** معرفی معادن برتر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معادن سنگ آهن سیرجان، سرب و روی انگوران و زغالسنگ البرز مرکزی رتبه یک تا ۳ را در ارزیابی کمیته HSEE ایمپاسکو کسب کردند.

طبق بررسی کارشناسی کمیته HSEE شرکت بر اساس شاخص‌های مصوب از قبیل ممیزی ایمیدرو و حضور در مانورهای آتش نشانی و فوریت‌های پزشکی و کمک‌های اولیه، مجتمع‌های سنگ آهن سیرجان، سرب و روی انگوران و شرکت زغالسنگ البرز مرکزی به عنوان مجتمع‌های برتر ایمپاسکو معرفی شدند.

بر اساس این گزارش مجتمع نفلین سینیت کلیبر بیشترین رشد را به لحاظ کنترل غبار باطله‌ها، احداث تصفیه فاضلاب و غیره در میان ۲۱ مجتمع تابعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران کسب کرده است.

 

*** راهبر برتر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، طبق اعلام کمیته HSEE ایمپاسکو شرکت پارت گودال گیتی (راهبر مجتمع فروکروم سبزوار) به عنوان راهبر برتر در میان سایر راهبران شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران معرفی شد.

این شرکت با تمرکز بر صادرات سنگ کرومیت تولیدی معادن کشور و همچنین سنگ معدن آنتیموان توانست جایگاه خود را در عرصه معدنی به دست آورد و سپس با سرمایه‌گذاری جهت تبدیل مواد اولیه به محصولات با ارزش افزوده بیشتر اقدام به تولید کنسانتره و شمش آنتیموان و همچنین تامین سنگ کرومیت مورد نیاز مجتمع فروکروم جغتای و صادرات محصول فروکروم به بیش از هجده کشور نمود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول