کد خبر:205407
پ
کلاهبرداری
اطلاعیه سازمان خصوصی‌سازی:

کلاهبرداری از مردم با عنوان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان

سازمان خصوصی‌سازی با انتشار اطلاعیه ای نسبت به شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از مردم با عنوان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان، هشدار داد.

سازمان خصوصی‌سازی با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از مردم با عنوان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان، هشدار داد.

 

*** تخصیص سهام عدالت به جاماندگان کذب است

 

 به گزارش خبرگزاری صنایع، به دنبال انتشار خبرهای نادرست توسط برخی افراد سودجو با مقاصد کلاهبرداری و اخاذی تحت عنوان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان از طریق انتشار لینک سایت‌های جعلی در شبکه‌های مجازی، سازمان خصوصی‌سازی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

حسب اطلاع واصله، اخیرا لینک سایت اینترنتی جعلی منتسب به سازمان خصوصی‌سازی در شبکه‌های مجازی تحت عنوان تخصیص سهام‌عدالت به جاماندگان منتشر گردیده است.

افراد با ورود به این لینک جعلی و وارد نمودن کد ملی جهت ثبت نام، مستقیماً به یک درگاه الکترونیکی هدایت می‌شوند که متعاقب آن برای ثبت نام، درخواست پرداخت هزینه شده و از حساب کاربران مبالغی کسر می‌گردد.

 

*** برخورد با اشخاص خاطی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این سازمان ضمن تکذیب موضوع تخصیص آن به افراد جدید یا جامانده اعلام می‌نماید در حال حاضر برنامه‌ای برای توزیع سهام عدالت وجود ندارد و سازمان خصوصی‌سازی با پیگیری این موضوع از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا، نسبت به برخورد قانونی با شخص یا اشخاص خاطی اقدام خواهد نمود و نتیجه امر نیز به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول