کد خبر:205036
پ
محمود-واعظی
رییس دفتر رییس جمهوری:

نوسانات اخیر بازار سرمایه ، عادی و بخشی از ماهیت این بازار است

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به اینکه نوسانات اخیر بازار سرمایه ، عادی و بخشی از ماهیت این بازار است، سیاست مبنایی دولت را حمایت از بورس اعلام کرد.

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به اینکه نوسانات اخیر بازار سرمایه ، عادی و بخشی از ماهیت این بازار است، سیاست مبنایی دولت را حمایت از بورس اعلام کرد.

 

*** نوسانات اخیر بازار سرمایه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمود واعظی بعد از اعلام حمایت رییس جمهور از بورس و وعده تداوم عرضه‌های اولیه سودآور در توییتی اعلام کرد:

فراز و فرودهای مقطعی بازار سرمایه بخشی از ماهیت این بازار است، همچنین توصیه دولت به فعالان بورس و مردم عزیزی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند این است که هیجانی تصمیم نگیرند، سیاست مبنایی دولت حمایت از بازار سرمایه و تقویت آن است.

 

*** عرضه ۳۰ هزار میلیاردی اوراق

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چندی پیش رییس جمهور در جلسه هیئت دولت بار دیگر از بورس حمایت کرد و با اعلام برنامه عرضه ۳۰ هزار میلیارد تومان اوراق، گفت:

به جز بخش مالیات و درآمدهای این محل، فروش سهام نیز فعال خواهد بود و تمام بخش‌های دولتی باید اقدام به عرضه سهام کنند تا بورس تقویت شود.

 

وی با اشاره به عرضه سهام به ویژه سهام شناسنامه‌دار و سودآور که به خوبی می‌تواند بورس را تقویت کند، افزود:

در حال حاضر تعداد زیادی از مردم با بورس آشنا شده و وارد شده‌اند و انتظار می‌رود شورای عالی بورس به این امید مردم توجه داشته و آن را تقویت کند، زیرا بازار سرمایه مهم بوده و باید به درستی مدیریت و مراقبت شود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول