کد خبر:205380
پ
بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

رشد بالای ۲ هزار واحدی شاخص بورس در معاملات ۲۷ مرداد

شاخص بورس در جریان معاملات ۲۷ مردادماه بازار سرمایه با رشد ۲ هزار و ۷۸ واحدی در ارتفاع یک ‌میلیون و ۸۱۵ هزار و ۶۴۳ واحد به کار خود پایان داد. 

شاخص بورس در جریان معاملات ۲۷ مردادماه بازار سرمایه با رشد ۲ هزار و ۷۸ واحدی در ارتفاع یک ‌میلیون و ۸۱۵ هزار و ۶۴۳ واحد به کار خود پایان داد. 

 

*** معاملات بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در تاریخ ۲۷ مردادماه، سهامداران شرکت‌های فولاد خوزستان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین و توسعه شهری توس گستر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، دامداری تلسیه نمونه و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات ۲۷ مردادماه بازار سرمایه با رشد ۲ هزار و ۷۸ واحدی، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۸۱۵ هزار و ۶۴۳ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۵ میلیارد و ۳۴۲ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۶هزار و ۳۷۴ میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۵۲۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس قرار گرفت.

 

*** کاهش قیمت بورس در برخی از شرکت‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان معاملات بورس، سهامداران شرکت‌های فولاد خوزستان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین و توسعه شهری توس گستر ۲۷ مردادماه  بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری بوعلی، پارس خزر و فولاد خراسان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۶۹۰ میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۳۰۱ میلیارد تومان در ۶۶۰هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۱۸ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹ هزار و ۱۲۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، دامداری تلسیه نمونه و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های بانک دی، تولید نیروی برق دماوند و آتیه داده پرداز بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول