کد خبر:205309
پ
نقشه راه معدن
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تحقق بیش از ۶۷ درصد اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو

میزان تحقق اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو از نیمه دوم سال ۹۷ تا پایان تیر ماه سال جاری، به ۶۷٫۸۳ درصد رسید.

میزان تحقق اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو از نیمه دوم سال ۹۷ تا پایان تیر ماه سال جاری، به ۶۷٫۸۳ درصد رسید.

 

*** تحقق بیش از  ۶۷ درصد از اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در نشست پایش نقشه راه معدن و صنایع معدنی که امیر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندسازی و جمعی از مدیران ایمیدرو برگزار شد، عملکرد این سازمان و شرکت‌های تابعه تا پایان تیرماه امسال مورد بررسی قرار گرفت.

بنابر اعلام دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو، این سازمان طی ماه‌های اردیبهشت و خرداد به ترتیب ۶۳٫۱۵ درصد و ۶۶٫۷۴ درصد از اهداف نقشه راه را محقق کرده است.

 

*** اقدامات توسعه‌ای در جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این نشست اقدامات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (شرکت تحت پوشش ایمیدرو) در جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت.

از جمله این اقدامات می‌توان به تکمیل طرح‌های توسعه مجتمع پتاس خور و بیابانک، پلایایی میانی، ترود و مهرجان، واگذاری میشدوان و آنومالی شمالی فلات مرکزی، واگذاری معدن گُلمنده، جذب مشارکت در طرح تیتانیوم کهنوج و رفع مشکل طرح بلوک ۳ پروده ۴ طبس اشاره کرد.

سند نقشه راه معدن و صنایع معدنی دارای ۷۲ راهبرد است و ایمیدرو مسئول اجرا و پیگیری ۳۳ راهبرد ( حدود ۴۶ درصد ) در بخش معدن و صنایع معدنی است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول