کد خبر:205076
پ
نمایشگاه متالوژی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی در اصفهان

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین‌آلات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه اصفهان در شهریورماه دایر می‌شود.  

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین‌آلات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه اصفهان در شهریورماه دایر می‌شود.  

 

*** حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمود بندرچی در خصوص برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین‌آلات و صنایع وابسته در اصفهان، اظهار داشت:

 در حالی برگزارمی‌شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوت نسبت به سال‌های گذشته خواهد داشت.

حضور شرکت‌های بزرگ و توانمند داخلی در کنار نمایندگان خارجی از کشورهای مطرح اروپایی از ویژگی های اصلی برگزاری این دوره از نمایشگاه است.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین‌آلات و صنایع وابسته که از اول شهریور ماه به مدت ۴ روز در محل نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان برپا خواهد شد، شاهد حضور شرکت‌های بزرگ داخلی و نمایندگان خارجی است.

با توجه به شرایط خاص به وجود آمده در جهان و شیوع کرونا، امسال نمایندگان شرکت‌های خارجی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

به این ترتیب که در مجموع ۱۲۰ کمپانی داخلی و نمایندگان کشورهای خارجی همچون فرانسه، ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا دانمارک وغیره در این دوره حضور خواهند یافت.

 

*** افت حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مجری برگزارکننده این نمایشگاه در پایان پیرامون افت حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه، تشریح کرد:

امسال به دلیل شیوع کرونا، با افت ۲۰ درصدی حضور شرکت‌ها نسبت به دوره قبل مواجه خواهیم بود.

 اما از لحاظ کیفی این نمایشگاه همچون سال‌های گذشته در سطح قابل قبولی قرار دارد و شرکت‌های بزرگ کشور همچون شرکت فولاد مبارکه اصفهان، ذوب‌آهن اصفهان و تمامی زنجیره ارزش در این نمایشگاه حاضر خواهند شد.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین‌آلات و صنایع وابسته یک نمایشگاه فوق تخصصی و ویژه بازدید برای متخصصین در صنعت فولاد و ریخته گری کشور است و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برپا خواهد شد.

ساعت برپایی این نمایشگاه ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه اصفهان در مساحت ۱۰هزارمترمربع است که تقریبا نیمی از آن در اختیار دوره دوازدهم نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری ماشین آلات و صنایع وابسته خواهد بود.

۲هدف برای برگزاری این نمایشگاه تعیین شده است.

 نخستین هدف توانمندی صنایع متالوژی و فولاد کشور است که مسئولیت بالایی در کشور برای جبران خسارت‌های ناشی از تحریم بر عهده دارند و می توانند ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشند.

 هدف دیگر از برگزاری این نمایشگاه، تلاش در جهت بومی‌سازی و ساخت داخل است.

 به این ترتیب که شرکت‌های توانمند با ارائه آخرین دستاوردهای خود در بومی سازی، راه را برای همکاری و توسعه در این بخش با سایر تولیدکنندگان هموار سازند.

 در واقع این دو هدف برای تحقق شعار سال و جهش تولید است که مد نظر قرار گرفته است.

سطح کمی و کیفی این دوره از نمایشگاه هرساله با رشد همراه بوده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول