کد خبر:199949
پ
پدر محمد طاها اقدامی، پسربچه ۴ ساله ای که در حمله تروریستی کشته شد.
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

برترین عکس های خبری منطقه خاورمیانه + عکس

منطقه خاورمیانه همواره به دلیل اتفاقات سیاسی و موقعیت جغرافیایی و جنگ های زیادی که در این منطقه رخ می دهد سوژه اصلی عکاسان خبری بوده است که در معتبرترین آژانس های عکس در دنیا اکثر عکاسانی که برنده جایزه عکس میشوند از این منطقه بوده اند.

منطقه خاورمیانه همواره به دلیل اتفاقات سیاسی و موقعیت جغرافیایی و جنگ های زیادی که در این منطقه رخ می دهد سوژه اصلی عکاسان خبری بوده است.که در معتبرترین آژانس های عکس در دنیا اکثر عکاسانی که برنده جایزه عکس میشوند از این منطقه بوده اند.

 

***پدر محمد طاها اقدامی، پسربچه 4 ساله ای که در حمله تروریستی روز شنبه به رژه نظامی کشته شد ، در یک مراسم تشییع جنازه برای قربانیان ، در جنوب غربی شهر اهواز.

 

مستند

***یک سرباز ایرانی و نجات دادن کودکی به دور از تیراندازی در حمله تروریستی حین رژه نظامی ، در شهر جنوب غربی اهواز.

 

مستند

***یک معترض فلسطینی در حال  فرار از گاز اشک آور توسط سربازان اسرائیلی در جریان اعتراض مردمی ساحلی در نزدیکی مرز اسرائیل در بیت لاهه ، نوار غزه.

مستند

***یک مرد که پرچم ملی کشورش را به دست دارد.در اعتراض های درخواست خدمات بهتر عمومی و فضای کسب کار بهتر‌ در بصره عراق جنوب شرقی بغداد.

مستند

***بدنه خودرو تولید ایران شرکت ایران خودرو از آنجایی که ارز ریالی ایران سقوط شدیدی در برابر دلار امریکا متحمل می شود ،خودرو ها بیشتر گران خواهد شد، و تولیدکنندگان خارجی در حال خروج از ایران هستن اما با این حال خط تولید خودرو در ایران با وجود تحریم ها همچنان دایر است.

مستند

***حضور زنان شیعه مسلمان در روز مقدس عاشورا در تهران.

***اعضای نیروهای مسلح ایران در یک رژه نظامی به مناسبت 38 سالگرد حمله عراق به ایران در مقابل حرم بنیانگذار فقید انقلاب، آیت الله خمینی در تهران.

مستند

***ظهر روز عاشورا و مراسم تعزیه در تهران به تصویر کشیدن گوشه ای از حوادث واقع عاشورا.

مستند

 

***پسر بچه های فلسطینی در جریان اعتراضات به شرایط کشور خود، ساحلی در نزدیکی مرز اسرائیل در بیت لاهیا.

مستند

***دانشجویان فلسطینی در دوره آموزش مهارت های نظامی در کالج الرابات برای حقوق و علوم پلیس در خان یونس، نوار غزه جنوبی در صف ایستاده اند.

مستند

***یک معترض فلسطینی یک کیسه پلاستیکی را بر روی سر خود می پوشاند به عنوان محافظت در برابر گاز اشک آور و آتش سوزی در هنگام اعتراض در ورودی گذرگاه مرزی اِرز بین غزه و اسرائیل،در نوار غزه.

مستند

***یک معترض فلسطینی در حالی که دیگران در حین اعتراض و سوزاندن لاستیک هستن مشغول عبادت با خدای خود است. در ساحلی نزدیک مرز با اسرائیل در بیت لاهیا .

مستند

***معترضین سعی دارند در اعتراض به درخواست خدمات عمومی و مشاغل عمومی بهتر، ساختمان فرمانداری را آتش بزنند،در بصره ،جنوب شرقی بغداد،عراق.

مستند

***ساختمان های تخریب شده سوریه و زندگی که همچنان در جریان هست.

مستند

***یک حامی شیعه لبنانی از گروه حزب الله تحت حمایت ایران،با یک پرتره شیخ حسن بر روی سر خود شیخ حسن نصرالله رهبر حزب الله، در مراسمی برای بزرگداشت نهم عاشورا گرامیداشت درگذشت امام حسین در جنوب حومه بیروت  لبنان.

مستند


انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول