کد خبر:199792
پ
صالحی نیا
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی:

افزایش دو برابری اعتبارات شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از افزایش دو برابری اعتبارات شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان خبر داد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از افزایش دو برابری اعتبارات شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان خبر داد.

 

*** افزایش اعتبارات شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،، محسن صالحی‌نیا در دیدار با استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان، اظهار داشت:

توسعه شهرک‌های صنعتی در شهرهای جدید التأسیس استان سیستان و بلوچستان در اولویت برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران قرار دارد که بر این اساس اعتبارات شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان را نسبت به سال گذشته به میزان دو برابر افزایش می‌دهیم.

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در پایان ضمن قدردانی از توجه و پیگیری‌های ویژه استاندار و حمایت از دستگاه‌های هم خانواده وزارت صنعت، معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان، وعده داد به‌زودی برای بازدید و بررسی زمینه‌های توسعه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی به این استان سفر کند.

 

*** تقویت شهرک‌های تخصصی

 

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار با بیان اینکه تقویت شهرک‌های تخصصی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد، اظهار داشت:

در پی سیاست‌های کلان دولت در راستای توسعه سیستان وبلوچستان و اقبال سرمایه‌گذاران به این استان، تقویت شهرک‌های صنعتی به‌ ویژه شهرک‌های تخصصی توسط بخش خصوصی نقش مهمی در سرمایه‌ گذاری و ایجاد اشتغال و تحقق اهداف و چشم انداز توسعه استان دارد.

 

احمدعلی موهبتی در ادامه افزود:

در برخی شهرهای جدید‌التأسیس از جمله زرآباد، که در آینده نقش مهمی در توسعه این استان و منطقه ایفا خواهند کرد، باید مطالعه و مهندسی جامعی درخصوص ایجاد شهرک‌های صنعتی صورت پذیرد.

 

*** مشکلات شهرک‌های صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، استاندار سیستان و بلوچستان در پایان ضمن قدردانی از نگاه ویژه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ارتباط با تخصیص منابع مرتبط با توسعه شهرک‌های صنعتی استان، مشکلات شهرک‌های صنعتی به‌ویژه شهرک صنعتی کامبوزیا زاهدان و چابهار در تأمین زیرساخت برق با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان را امری مهم دانست.

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول