کد خبر:195919
پ
کلامی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

دعوت دبیر ستاد تنظیم بازار از تولیدکنندگان لوازم خانگی

دبیر ستاد تنظیم بازار از تمامی تولیدکنندگان لوازم خانگی دعوت کرد تا در طرح ویژه تامین لوازم خانگی ارزان شرکت کنند.

دبیر ستاد تنظیم بازار از تمامی تولیدکنندگان لوازم خانگی دعوت کرد تا در طرح ویژه تامین لوازم خانگی ارزان شرکت کنند.

 

*** حضور تولیدکنندگان در طرح تامین لوازم خانگی ارزان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدرضا کلامی، با اعلام اینکه تمامی شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی که توانایی حضور در طرح تولید و تحویل لوازم خانگی ارزان قیمت را دارند می‌توانند در این طرح مشارکت کنند، اظهار داشت:

در این طرح مشارکت از تمامی تولیدکنندگانی که قادر باشند، تمام یا بخشی از ۵ قلم کالای پرمصرف اعلامی را تامین کنند، دعوت به عمل می‌آید.

ممکن است برخی تولید کنندگان بتوانند هر ۵ قلم کالا را در قالب این طرح تولید کنند و برخی دیگر برای تولید چند قلم کالا یا حتی یک قلم از این مجموعه اعلام آمادگی کنند.

 

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی با تاکید بر اینکه پیش از این نیز ستاد تنظیم بازار از تمامی تولیدکنندگانی که قابلیت مشارکت در این طرح را دارند، دعوت به عمل آورده بود، اضافه کرد:

در هر دو حالت ستاد تنظیم بازار از مشارکت واحدهای تولیدی اسقبال می‌کند.

 

وی با تاکید بر اینکه تا کنون دو تولید کننده داخلی برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند، افزود:

ستاد تنظیم بازار برای اجرایی شدن مشارکت سایر تولیدکنندگان، در انتظار اعلام کتبی واحدهای تولیدی است.

 

*** بسته حمایتی لوازم خانگی به زوج‌های جوان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر ستاد تنظیم بازار در پایان با اشاره به اینکه در این بسته‌های حمایتی ۵ قلم کالای اصلی مورد نیاز هر خانوار شامل تلویزیون، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و جاروبرقی تدارک دیده شده است، اظهار داشت:

باز هم تاکید می‌کنم حتی اگر تولید کننده‌ای یک قلم از این اقلام را می تواند در قالب این طرح تامین کند، قادر به مشارکت در این طرح خواهد بود.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، بسته لوازم خانگی شامل ۵ قلم کالای اعلام شده برای گروه‌های هدف، قیمتی کمتر از ۱۰ میلیون تومان را داراست.

در مرحله اول طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این بسته به زوج‌های جوان واجد شرایطی که تحت پوشش سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صندوق بازنشستگی کشوری و لشگری و همچنین تعاونی‌های کارگری و کارمندی هستند، تخصیص خواهد یافت.

 

ofv’chvd wkuj

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نه =

کلید مقابل را فعال کنید