کد خبر:195012
پ
سهام عدالت

۲۰ میلیونی شدن برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت

ارزش برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات ۴ مرداد ماه به ۲۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۸۹۰ تومان رسید.

ارزش برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات ۴ مرداد ماه به ۲۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۸۹۰ تومان رسید.

 

*** راه‌اندازی سامانه استعلام سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پی صدور دستور آزادسازی سهام‌عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌ تفکیک  شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه بار دیگر در پایان معاملات هفته بروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام‌عدالت خود آگاهی یابند.

لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام‌عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

 

*** افزایش ۳۸ درصدی سهام عدالت

 

کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز شنبه ۴ مرداد ارزش سهام عدالتشان به ۲۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۸۹۰ تومان رسیده است که رشد ۳۸ برابری نسبت به ارزش اسمی اولیه داشته است.

در پایان معاملات هفته گذشته ارزش سهام‌عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۹ میلیون و ۶۳۴ هزار و ۵۴۸ تومان اعلام شده بود که بر این اساس طی معاملات شنبه ۳٫۳ درصد سود معادل ۶۶۳ هزار و ۳۴۲ تومان عاید سهامداران عدالت شده است.

 

*** آزادسازی سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آزادسازی سهام‌عدالت از جمله اقدامات مهم دولت تدبیر و امید بود که در نهایت در ۹ اردبیهشت‌ماه اجرایی شد و از روز ۱۰ اردیبهشت تا هشتم خرداد ماه به سهامداران فرصت داده شد تا چنانچه به دنبال انتخاب روش مدیریت مستقیم هستند و می‌خواهند مالکیت و مدیریت سهام خود را بشکل مستقیم و بدون واسطه در اختیار بگیرند،  با ورود به سامانه www.samanese.ir نسبت به این امر اقدام کنند، اما این فرصت با توجه به استقبال مشمولان سهام‌عدالت برای انتخاب روش مستقیم در ابتدا تا ۱۵ خرداد ماه و در نهایت تا ۲۹ خردادماه تمدید شد.

 

ofv’chvd wkuj

انتهای پیام///

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول